Konkurs z nagrodami organizuje Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców

Do wygrania jest m.in laptop i telefon komórkowy.

 

Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Suwałkach ogłasza konkurs dla uczniów klas ósmych i siódmych szkół podstawowych „Wiedza o zawodach rzemieślniczych”. Do wygrania jest m.in laptop i telefon komórkowy.

 

Konkurs skierowany jest do uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych powiatu suwalskiego i powiatów ościennych. Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy z zakresu rzemiosła, a także zintegrowanie uczniów z organizacją cechową oraz promowanie dualnego systemu nauki. Tematyka konkursu obejmuje wiedzę z zakresu zawodów rzemieślniczych m.in.: fryzjer, murarz-tynkarz, cukiernik, piekarz, mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik, elektryk. Organizatorzy przewidzieli również atrakcyjne nagrody: I miejsce - laptop, II miejsce tablet III-V telefon komórkowy VI-XV słuchawki, głośniki i inne.

 

Konkurs przeprowadzony zostanie w dniach 1-2 grudnia 2022 roku w sposób zdalny. Rejestrować się można do 30. listopada 2022r. Uczeń zakłada własne konto na platformie do samo-edukacji i zwiększa własne szanse na zwycięstwo przyswajając materiał w niej zawarty. Bezpośrednio z platformy do samo-edukacji w dniach trwania konkursu uczeń otrzyma dostęp do platformy konkursowej. Z poziomu własnej komórki, komputera czy laptopa aktywuje sesję konkursową. Regulamin konkursu i rejestracja dostępne są na stronie internetowej Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców.
 

Projekt został dofinansowany ze środków Rządowego Programu Polski Inkubator Rzemiosła na lata 2021– 2030.

Dodaj komentarz