Piąty przegrany mecz z rzędu Ślepska

Trefl Gdańsk - Ślepsk Malow Suwałki 3:1

 

Kolejny mecz siatkarzy Ślepska Malow Suwałki bez zdobyczy punktowej. W niedzielę (25.02) biało-niebiescy przegrali wyjazdowe spotkanie z Treflem Gdańsk 1:3. 

 

Gdańszczanie dominowali na boisku, oddając podopiecznym trenerom Dominika Kwapisiewicza tylko jedną partię. Pierwszy set rozpoczął się od świetnej gry w ofensywie gospodarzy, którzy szybko objęli prowadzenie, kontrolując wydarzenia na boisku. Mimo starań biało-niebieskich, nie udało im się odrobić strat, a Trefl Gdańsk pewnie wygrał pierwszą partię 25:20. Druga część meczu była bardziej wyrównana, jednak zawodnicy Ślepska Malow Suwałki zdołali przechylić decydujące momenty na swoją korzyść i doprowadzając do remisu w setach. 

 

Trzecia partia rozpoczęła się podobnie jak poprzednia - z gospodarzami prowadzącymi grę i stopniowo powiększającymi swoją przewagę. Pomimo prób suwalczan Trefl Gdańsk utrzymał pełną kontrolę nad meczem i wygrał seta 25:16. Warto zwrócić uwagę na świetną grę w bloku i obronie gospodarzy, którzy bronili swojej strony boiska niczym twierdzy. Ostatni set również należał do drużyny prowadzonej przez trenera Igora Juricicia, która szybko objęła prowadzenie i utrzymała je do końca, zwyciężając 25:18. MVP, czyli najlepszym zawodnikiem spotkania, został Mikołaj Sawicki, przyjmujący Gdańskich Lwów.

 

Po 23 rozegranych kolejkach Ślepsk Malow Suwałki ma na koncie 20 punktów i zajmuje 14. miejsce w ligowej tabeli. Do czołowej ósemki podopieczni Dominika Kwapisiewcza tracą już 12 punktów. W następnej serii gier suwalska drużyna zmierzy się przed własną publicznością ze Skrą Bełchatów. Początek spotkania w czwartek 29. lutego o godzinie 17:00. 

7 Komentarzy

Cwaniak z Suwałek

26/02/2024

Zamaist na logo wywalać kasę w błoto, to może trzeba było chłopaczkom z Malowa zafundować jakieś benefity?
Spa czy kąpiele błotne w torfie czy normalne w wodzie torfowej.

Grają jak kupa więc woda miałaby taki sam kolor.

PiSwyborca

26/02/2024

Nie szkoda wam kasy ładować w klub, który w przyszłym sezonie spadnie do 1 ligii lub zniknie z mapy Polski? Wiecie , że podpisali umowę z dwoma zawodnikami 1 ligi na przyszły rok? Tak to są te wzmocnienia by utrzymać się w Plus lidze…

kaczka

26/02/2024

jeszcze trochę i dogonią w paśmie porażek suwalskich kopaczy

Dodaj komentarz