Zieleń w Suwałkach - konsultacje społeczne

Ankieta na temat zieleni w Suwałkach

Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk postanowił przeprowadzić konsultacje społeczne z mieszkańcami Suwałk w sprawie oceny stanu zieleni miejskiej. Konsultacje społeczne rozpoczynają się dziś (01.07) i potrwają do 31 lipca 2020 r.- Kwestia wyglądu i pielęgnacji zieleni jest jednym z najpopularniejszych tematów w Suwałkach. W tej sprawie są kierowane do Urzędu petycje. Temat ten bardzo często poruszają Radni Rady Miejskiej, między innymi Wojciech Pająk. Postanowiłem zaangażować Suwalczan w proces oceny tego jak mamy dbać o zieleń, jakie mamy wykonywać nasadzenia, co zmienić, a może pozostawić to tak jak jest? Na te pytania ma odpowiedzieć specjalna ankieta – informuje Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk.Ankieta składa się z 13 pytań. Wypełniony dokument należy dostarczyć do dnia 31 lipca 2020 r. do Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Suwałkach przy ul. Mickiewicza 1, 16-400 Suwałki lub elektronicznie pod adresem [email protected].

 

Ankietę w formie elektronicznej można wypełnić TUTAJ.

5 Komentarzy

Lodzia

01/07/2020

To ci problem! Biskup przybywa? Znających się na rzeczy ludzi z Działu Zieleni Miejskiej objęła kwarantanna? Architekt przysypia. W alei prezydent posadził lipę. Miasto zabetonowane. Wystarczy na kamieniach namalować kwiatuszki i drzewka.

NOWRESZCIE

02/07/2020

Obudził się wielmoży Prezydent, cały świat zrywa beton, był piękny Park Maryśki, z drzewami, z zielenią, to mistrz Rynobeton zalał wszystko betonem, nagle obudził się, że to wszystko idiotyzm był.

joziak

03/07/2020

Prezydent może skorzystać z doświadczeń wojskowych. Nie zdradzam  tajemnic, bo działo się to w "zniewolonej Polsce". Do garnizonu doleciała wieść, że zjeżdża inspekcja. Dowódca pułku rozkazał malowanie zieloną farbą traw wypalonych słońcem. Generał był oczarowany Mazurami. A więc bierzmy kubły i z kwaczami hajda na plac Marii Konopnickiej.

PS. Proponuję w referendum dodać pytanie: "Czy władze municypalne powinny uchylić podatek deszczowy?"

 

Dodaj komentarz