Naprawdę nieźle to wygląda. I nie trzeba będzie bez sensu wydawać kasy.Jak będą znicze na półkach. Jest już dawno taka półka na Komunalnyn ale to ma być ogólnie na cmentarzach.  I bardzo dobrze.