"System ma wady i warto skupić się na ich rozwiązaniu" standardowe wytłumaczenie patologii rządzącej, wprowadzać prawo czy system na swoją modłę które jedynie drenuje kieszenie obywateli a potem pięknie i twórczo dojść do wniosku że coś ma wady i może kiedyś to poprawi może kiedy ferajna się na chłapie a może jak ludzie zaczną protestować przed sejmem zamiast wprowadzić od razu prawo i rozwiązania które działają na zachodzie, złodziejstwo