Bumiara

09/04/2026

Mam małe mieszkanie . W kuchni stoją kosze na papier, odpady eko, odpady zmieszane, plastik. W przedpokoju wisi worek na puste opakowania plastikowe i puszki po napojach. Na półce na buty zbieram opakowania szklane. W szafie w przedpokoju pudło na zużyte tekstylia. W TV w programach interwencyjnych pojawiają się reportaże  krytyczne o osobach zaśmiecających swoje mieszkania i skargi sąsiadów na uciążliwość sąsiedztwa. Dla mnie to pouczające programy, przynajmniej wiem, że zawsze mogę wynieść się na klatkę schodową jak już zapełnię mieszkanie śmieciami. Zastanawiam się dlaczego muszę pracować za firmę odbierającą śmieci?