35-lecie Przedszkola nr 7 w Suwałkach

Obchody jubileuszu połączone z IX Piknikiem Ekologicznym. 

W czwartek (23.06) Przedszkole nr 7 w Suwałkach obchodziło Jubileusz 35–lecia powstania. Obchody jubileuszu połączono z IX Piknikiem Ekologicznym. 

 

Przedszkole powstało 1 września 1992 r.  Na początku swojej działalności w budynku mieścił się oddział żłobkowy, 5 oddziałów całodziennych oraz 14 oddziałów tzw. „zerówkowych” – razem ok. 400 dzieci. Obecnie w 6 oddziałach jest 133 dzieci.

- Przedszkole zapewnia wszechstronny, bezpieczny i radosny rozwój wszystkim swoim wychowankom. Prowadzi intensywne działania nastawione na integrację ze środowiskiem lokalnym i aktywnie uczestniczy w wielu uroczystościach – mówił Roman Rynkowski, zastępca Prezydenta Suwałk, przekazując na ręce Dyrektor Przedszkola czek na 10.000 zł.

Jubileusz 35-lecia uświetniły występy dzieci z grup Białej i Fioletowej. Po przekazanych życzeniach, upominkach oraz występach małych artystów do wspólnej zabawy zaprosił i prowadził Teatrzyk „POD ORZEŁKIEM”. Uroczystość odbyła się w ogrodzie przedszkolnym, gdzie zostały ustawione ciekawe stoiska z atrakcjami dla dzieci.

 

Foto: UM Suwałki/Przedszkole nr 7

Dodaj komentarz