Ten pierwszy co powinien być mądrzejszy, zostawia ot tak hulajnogę bez zabezpieczenia. Ja rozumiem, że mamy XXI wiek i 2026 i żyjemy w uśmiechniętej Polsce ale chyba nie było mu do śmiechu jak mu zajumali tą hulajnogę. Morał dla pierwszego - "Strzeżonego Pan Bóg strzeże i przypinaj hulajnoge, bo ci ktoś zabierze".
Drugi i trzeci, dwóch, jak Pat i Mat - wymyślili i zrobili, a wyszło jak zawsze. Rozmiem, dzieci ale nie rozumiem jak 9cio i 8mio latek nie rozumieją, że kradzież jest zła. Szkoła pod wodzą Nowackiej jest taka zła i nie uczy postaw obywatelskich tylko seksualnych? Czy to rodzice wychowują bezstresowo i bombelki robiom co chcom? Jakby jeden i drugi dostałby pasem po dupie, aż nie mógłby siedzieć to by więcej tego nie zrobił.
Takich trzech to nie ma ani jednego.
W skrócie 3 debili było bohaterami tego niusa.
Ten pierwszy co powinien być mądrzejszy, zostawia ot tak hulajnogę bez zabezpieczenia. Ja rozumiem, że mamy XXI wiek i 2026 i żyjemy w uśmiechniętej Polsce ale chyba nie było mu do śmiechu jak mu zajumali tą hulajnogę. Morał dla pierwszego - "Strzeżonego Pan Bóg strzeże i przypinaj hulajnoge, bo ci ktoś zabierze".
Drugi i trzeci, dwóch, jak Pat i Mat - wymyślili i zrobili, a wyszło jak zawsze. Rozmiem, dzieci ale nie rozumiem jak 9cio i 8mio latek nie rozumieją, że kradzież jest zła. Szkoła pod wodzą Nowackiej jest taka zła i nie uczy postaw obywatelskich tylko seksualnych? Czy to rodzice wychowują bezstresowo i bombelki robiom co chcom? Jakby jeden i drugi dostałby pasem po dupie, aż nie mógłby siedzieć to by więcej tego nie zrobił.