USTAWIACZ/OPERATOR WTRYSKAREK

aquael

Firma AQUAEL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poszukuje kandydatów na stanowisko:

Oczekiwania:

- Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym
- Doświadczenie mechaniczne lub w ustawianiu maszyn produkcyjnych
- Wykształcenie średnie techniczne
- Umiejętność pracy w zespole
- Dobra organizacja pracy
- Mile widziana znajomość procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych
- Gotowość pracy w systemie zmianowym

Zakres obowiązków:

- Uruchamianie i nadzór nad procesem wtryskiwania
- Dokonywanie przezbrojeń maszyn
- Zmiana i ustawianie form wtryskowych
- Obsługa maszyn wtryskowych
- Ewidencja wykonanych prac i wypełnianie odpowiednich dokumentów związanych z wykonywanymi zadaniami

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjny system wynagradzania
- Poniesienie kwalifikacji poprzez specjalistyczne szkolenia
- Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
- Praca w młodym i dynamicznym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: hr_suwalki@aquael.pl z dopiskiem „Wtryskarki” lub dostarczyć osobiście na adres Dubowo Drugie nr 35 oraz dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.
Jednocześnie prosimy o umieszczanie w dokumentach następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji” (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U  z 2002r. Nr 101 poz.926 ze zm.)
KONTAKT: hr_suwalki@aquael.pl

Kategoria ogłoszenia