TECHNOLOG

TECHNOLOG

PPHU Laktopol Sp. z o.o. zatrudni:

Technologa

Wymagania:

·Wykształcenie wyższe (technologia żywności lub pokrewne, inżynieria chemiczna i procesowa, chemia);

·Umiejętność pracy w zespole;

·Zdolność analitycznego i kreatywnego myślenia;

·Umiejętność efektywnej i sprawnej organizacji pracy;

·Bardzo dobra znajomość aplikacji pakietu MS Office;

Oferujemy:

·Pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie znanej na rynkach światowych;

·Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

·Możliwość nabycia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji;

·Współpracę z firmami w kraju jak i zagranicą przy tworzeniu nowych produktów;

·Możliwość uczestnictwa w szkoleniach;

·Możliwość wyjazdu na targi żywności krajowe jak i zagraniczne;

·Kartę Mulitsport;

·Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Obowiązki:

·Ścisła współpraca z poszczególnymi działami w firmie: Produkcją, LaboratoriumDziałem Handlu, Działem Jakości, Działem Logistyki Produkcji;

·Prowadzenie prób nowego produktu oraz zapewnienie ich zgodności z wymaganiami klienta;

·Przygotowywanie sprawozdań opartych na analizach z Laboratorium;

·Nadzór i prowadzenie dokumentacji Technologicznej.

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz wyborem stanowiska można zostawić na portierni lub wysłać drogą mailową na adres: rekrutacja.suwalki@laktopol.com.pl

 Więcej informacji pod nr tel. 87 565 96 49