Specjalista ds. Marketingu B2B

Przedmiotem działalności firmy LAINER jest produkcja oraz dystrybucja przemysłowych i użytkowych żywicznych systemów posadzkowych. Więcej informacji na www.lainer.pl

W związku z dynamicznym rozwojem, LAINER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, sp.k. działająca na ogólnopolskim i europejskim rynku chemii budowlanej od 5 lat, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • aktywny udział w budowaniu i wdrażaniu strategii marketingowej na rynku krajowym oraz zagranicznym;
  • poszukiwanie nowych sposobów dotarcia do potencjalnych klientów;
  • współpraca z zespołem w zakresie tworzenia treści marketingowych B2B oraz kampanii cyfrowych ( filmy promocyjne, spoty reklamowe, aktualizacje portfolio firmy itp.);
  • tworzenie treści marketingowych B2B na strony internetowe (artykuły, wpisy na blogach, dokumentacje produktów, case studies itp. oraz kanały social media.

Oczekiwania:

  • znajomość bieżących trendów w marketingu, reklamie, social mediach, znajomość narzędzi marketingowych;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w środowisku B2B; kreatywność i inicjatywa w podejmowaniu działań;
  • umiejętność tworzenia atrakcyjnych treści internetowych i analiz marketingowych;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym; umiejętność obsługi programów graficznych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • elastyczny wymiar czasu pracy (również praca zdalna);
  • umowa w zależności od preferencji kandydata ( mile widziane osoby na własnej działalności gospodarczej);
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość realizacji własnych pomysłów.

Jeśli szukasz ciekawej pracy, interesują Cię wyzwania, które budują rozwój zawodowy, poszerzają kontakty w sektorach przemysłowych i budowlanych Polski i Europy - zapraszamy do współpracy i kontaktu pod adresem e-mail: praca@lainer.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Kategoria ogłoszenia