PAKOWACZ/ PAKOWACZKA

salag

Firma SALAG wiodący producent kompozytowych desek tarasowych, paneli podłogowych, listew przypodłogowych, autor innowacyjnych technologii wykończeń budowlanych, laureat wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Pakowanie listew przypodłogowych, progowych
  • Etykietowanie- obsługa etykieciarki
  • Sprawdzanie jakości wyrobu na ostatnim etapie produkcji
  • Praca zmianowa

Od kandydatów oczekujemy:

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • Otwartości i komunikatywności
  • Zdolności manualnych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Dodatkowe premie po okresie próbnym
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń i podnoszenia kwalifikacji
  • Szkolenia wewnętrzne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: hr@salag.com z dopiskiem „Pakowacz” lub osobiście w firmie Salag, ul. Szafirowa 5, 16-400 Suwałki.

Prosimy także o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: Oświadczam, że zapoznałam/łem się, że Administratorem moich danych osobowych  jest Salag Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Suwałkach, ul. Szafirowa 5.i zapoznałam/łem się klauzulą informacyjną dla kandydatów na pracowników. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w procesie rekrutacyjnym na stanowisko PAKOWACZ

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Salag Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Suwałkach, ul. Szafirowa 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.
Prosimy o zapoznanie się z treścią Klauzuli Informacyjnej dla Kandydatów na pracowników, która dostępna jest pod adresem:

Kategoria ogłoszenia