OPERATOR OKLEINIARKI

hr_suwalki@aquael.pl

Główne zadania:

  • opłaszczawianie profili MDF zgodnie z planem produkcyjnym
  • przezbrajanie i ustawianie maszyny
  • wizualna kontrola jakości listwy podczas okleinowania
  • szkolenie pracowników z obsługi maszyny

Wymagania:

  • doświadczenie jako operator
  • umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie
  • dbałość o stan techniczny maszyny
  • gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: stała podstawa + system premiowy
  • wolne weekendy
  • przyjazne środowisko pracy, w którym dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet wdrożeniowy: przeszkolenie, wsparcie organizacyjne i opiekę doświadczonych pracowników
  • zapomogi losowe
  • zniżka do  Calypso Fitness Club
  • świadczenia Bożonarodzeniowe
  • możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia dla pracownika i jego rodziny

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji w formacie doc lub pdf na adres: rekrutacja@panot.pl         z dopiskiem operator okleiniarki.. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Spółki z Grupy PADMA z siedzibą        w Suwałkach zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).
Jeżeli chcecie Państwo, aby Wasze zgłoszenie było procedowane także w przyszłych rekrutacjach prosimy o dołączenie następującej klauzuli:
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółki z Grupy PADMA z siedzibą w Suwałkach moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Współadministratorami Pani/Pana danych osobowych są Spółki z Grupy PADMA. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji. Więcej informacji o procesie przetwarzania oraz przysługujących Ci prawach znajduje się pod linkiem http://www.padmaart.pl/klauzula_grupa.pdf

KONTAKT: hr_suwalki@aquael.pl