OPERATOR MIESZALNI

salag

Firma SALAG wiodący producent kompozytowych desek tarasowych, paneli podłogowych, listew przypodłogowych, autor innowacyjnych technologii wykończeń budowlanych, laureat wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, poszukuje osoby na stanowisko:

Główne zadania na tym stanowisku to:

- obsługa narzędzi typu mieszalnik oraz wytłaczarka granulatu

- dobór odpowiednich parametrów urządzeń

- kontrola efektywności produkcji

Wymagania:

-wykształcenie minimum zawodowe w kierunkach technicznych

-gotowość do pracy zmianowej

- mile widziane doświadczenie na podobnych stanowiskach produkcyjnych

Oferujemy:

-atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

-możliwość szkoleń, podnoszenia kwalifikacji

-praca w zgranym zespole

- dodatkowe ubezpieczenia grupowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: hr@salag.com z dopiskiem „Operator mieszalni” lub osobiście w firmie Salag, ul. Szafirowa 5, 16-400 Suwałki.

Prosimy także o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: Oświadczam, że zapoznałam/łem się, że Administratorem moich danych osobowych  jest Salag Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Suwałkach, ul. Szafirowa 5. Zapoznałam/łem się klauzulą informacyjną dla kandydatów na pracowników. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w procesie rekrutacyjnym na stanowisko Operator mieszalni.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Salag Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Suwałkach, ul. Szafirowa 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.
Prosimy o zapoznanie się z treścią Klauzuli Informacyjnej dla Kandydatów na pracowników, która dostępna jest pod adresem:

Kategoria ogłoszenia