KONTROLER JAKOŚCI

Jesteśmy producentem systemów profili okiennych i drzwiowych z tworzyw sztucznych.
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Kontrola jakości produktu na każdym etapie produkcji,
  • Obsługa urządzeń pomiarowych,
  • Analiza i raportowanie wskaźników jakościowych i niezgodności,
  • Realizacja działań korygujących i zapobiegawczych,
  • Sporządzanie planów kontroli,
  • Kontrola wysyłek,
  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna wiedza i doświadczenie zawodowe w branży stolarki otworowej (produkcja okien, profile, okucia) będzie dodatkowym atutem,
  • Wykształcenie średnie,
  • Komunikatywność, odpowiedzialność,
  • Zaangażowanie, własna inicjatywa.

Oferujemy:

  • Pracę w doświadczonym zespole, w miłej atmosferze, (praca 3-zmianowa)
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie, w tym możliwość skorzystania   z programu MultiSport i Medicover, ZFŚS, ubezpieczenia grupowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: kadry@decco.eu z dopiskiem „kontrola jakości”.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DECCO S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Ponadto oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia.”
Informujemy, że Administratorem danych jest Decco S.A. z siedzibą w Warszawie 04-611 przy ul. V Poprzecznej 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usunięcia. Dane osobowe będą przetwarzane 3 miesiące od dnia złożenia aplikacji. Pełna informacja znajduje się na stronie http://www.decco.eu/rekrutacja.pdf