SERWIS INFORMACYJNY SUWAŁKI

Koronawirus w Ślepsku. Mecze przełożone?

Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. poinformował, że w rezultacie przeprowadzonych 23 września testów RT-PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2, pięciu członków drużyny otrzymało wynik pozytywny. 

5 elementów podnoszących sprzedaż na stronie firmowej

Strona firmowa jest jak przedstawiciel handlowy pracujący dla Ciebie 24 godziny na dobę. Jej zadaniem jest sprzedanie Twojej oferty i przekonanie zainteresowanych, że jesteś najlepszym wyborem. A co jeśli Twój przedstawiciel nie spisuje się najlepiej?

Szkoły z Przebrodu i Słobódki w finale „Koloratorium”.

Szkoła Podstawowa w Przebrodzie im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich oraz Szkoła Podstawowa w Słobódce znalazły się w finałowej trzydziestce gry o kolorowe pracownie biologiczno-chemiczne. 

Dom w Hajnówce - NOWA CENA!

Oferujemy do sprzedaży dom o pow. 60 m2, położony w malowniczej miejscowości Hajnówka w powiecie hajnowskim. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Bursztynowej 6 to wolnostojący budynek do remontu.

Azyl

DOM GOŚCINNY "AZYL" w Starym Folwarku proponuje całoroczny wypoczynek nad jeziorem Wigry w sercu Wigierskiego Parku Narodowego.

Od dziś utrudnienia na Utracie

Od czwartku (24.09) zamknięta została zachodnia jezdnia ul. Utrata na odcinku od ul. Pogodnej do zatoki technologicznej w Suwałkach.

14 osób ze Ślepska z koronawirusem

Wyniki testów przeprowadzonych w dniach 23-24 września 2020 roku potwierdziły obecność wirusa SARS-CoV-2 w próbkach dziesięciu zawodników drużyny, trzech członków sztabu szkoleniowego oraz jednego pracownika działu administracji klubu.