Prezydent podziękował sportowcom

Prezydent podziękował sportowcom

Spotkanie Czesława Renkiewicza, prezydenta Suwałk z trenerami i sportowcami, którzy zdobyli medale w Halowych Mistrzostwach Polski U18 i U20 w lekkiej atletyce oraz Bojerowych Mistrzostwach Świata i Europy w żeglarstwie odbyło się w czwartek (27.02) w suwalskim Ratuszu. 

 

Podczas spotkania włodarz złożył gratulację oraz podziękowania za promocję miasta na polskich i międzynarodowych arenach sportowych. W spotkaniu oprócz prezydenta udział wzięli trenerzy Jarosław Jutkiewicz i Paweł Cherubin oraz trzech zawodników: 

 

Kornel Rybacki - zawodnik Lekkoatletycznego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Hańcza” Suwałki, który zdobył złoty medal w biegu na 60 metrów przez płotki podczas Halowych Mistrzostw Polski U18 i U20, które odbyły się w dniach 14-16.02.2020 r. w Toruniu.

 

Piotr Konopko - zawodnik Lekkoatletycznego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Hańcza” Suwałki, zdobywca brązowego medalu w skoku wzwyż podczas Halowych Mistrzostw Polski U18 i U20, które odbyły się 14-16.02.2020 r. w Toruniu.

 

Maciej Chmielewski, który reprezentował siostrę Aleksandrę Chmielewską - zdobywczynię brązowego medalu podczas Mistrzostw Europy Juniorów DN, które odbyły się w dniach 16-20.02.2020 w Szwecji (jezioro Oresjon).

Dodaj komentarz