Drewniane budynki znikną z ul. Andersa?

Drewniane budynki znikną z ul. Andersa?

Na potrzebę zagospodarowania terenu i usunięcie drewnianych budek handlowych przy ulicy Andersa w Suwałkach zwróciła uwagę Mariola Karpieńska z Prawa i Sprawiedliwości.


Radna w swej interpelacji skierowanej do prezydenta Suwałk zwróciła się z prośbą o zadbanie terenu przy ul. Andersa w Suwałkach. Chodzi o miejsce, w którym znajduje się niewielki placyk (od zachodu przylega do boiska Szkoły Podstawowej nr 7, od północy do drogi wjazdowej na parking przy ul. Kowalskiego 5, od południa - do niewielkiej sali bankietowej, a od wschodu znajduje się przedszkole i żłobek. 


- Znajduje się tam sześć drewnianych budek, które w przeszłości pełniły różne funkcje usługowe. Obecnie w żadnym z tych obiektów nie jest prowadzona działalność gospodarcza, a teren wokół nich jest nieutwardzony. Przy większym deszczu stoją kałuże. Wiele osób parkuje tam samochody na „dziko”. Najbardziej straszy wygląd tych obiektów: odrapane elewacje z dziurami, okna z rdzawiącymi kratami i starymi firankami, a qokół budynków bezużyteczne stare deski - wymienia radna. 

8 Komentarzy

Deweloper (niezweryfikowany)

12/02/2020

Wszystko zalać betonem. Idzie młode idzie nowe. Zamiast odnowić stare budki to nowobogactwo rozpycha się łokciami. 

Halls (niezweryfikowany)

13/02/2020

A co jej przeszkadza w tych budkach? Ciekawe czy ta bogata Pani robi zakupy w tych butikach. Z tego co widać to wszystkim PiSowcom wszystko przeszkadza. Niech Pani jeszcze zmusi ludzi żeby robili zakupy tam gdzie Pani kupuje. Śmiech co robią w naszym mieście. 

Anna (niezweryfikowany)

13/02/2020

Dodane przez Halls (niezweryfikowany) w odpowiedzi na

Porzedniku czytaj uwaznie a pozniej pisz komentarz. Budy stoja puste nie zagospodarowane ,tylko straszą swym wygladem tam nic nie kupisz bo nic w nich nie sprzedają .

Człowieczek (niezweryfikowany)

13/02/2020

Że te kioseczki stoją na ul Andersa to jest wina Spółdzielni mieszkaniowej bo nie sprawdzają czy jest płacona dzierżawa co miesiąc 250zł.Jak by ktoś zapłacił to dawno rozebrałby. 

mieszkanka (niezweryfikowany)

13/02/2020

I bardzo dobrze!!! Jak najszybciej coś z tym zrobić, rudery te nie są wykorzystywane w ostatnich 8 latach albo i dłużej,

jedyny pożytek z nich mają pijaczki, co obsikują te budy jak pieski!! Nawet DEWELEOPER ZALAĆ BETONEM ABY BYŁ PORZĄDEK!!

 

Tedy (niezweryfikowany)

19/02/2020

a co wiecie cos  moze na temat takich budek przy ulicy Kowalskiego lub nowomiejskiej? 

Dodaj komentarz