Angielski z Native Speakerem w trybie online. Dlaczego warto?

Angielski z Native Speakerem w trybie online. Dlaczego warto?

Opanowanie języka obcego to nie tylko nauka słówek, zasad gramatycznych oraz regułek. To przede wszystkim umiejętność mówienia oraz rozumienia wypowiedzi w języku obcym, co pozwala na wykształcenie w sobie biegłości językowej oraz umiejętność posługiwania się żywym językiem w codziennych sytuacjach. Taką możliwość dają konwersacje z Native Speakerem, czyli osobą, dla której język obcy jest językiem ojczystym. Dlaczego warto z nich korzystać w trybie online?

Konwersacje z Native Speakerem – najważniejsze korzyści

Nauka języka obcego jest wspaniałą przygodą, która wymaga dużo zaangażowania, wysiłku oraz czasu spędzonego na nabywaniu i szlifowaniu nowych umiejętności. Język jest bowiem żywym tworem, który nieustannie się zmienia, a aby biegle się nim posługiwać, nie wystarczy sama znajomość słówek, zasad gramatycznych oraz poprawnej wymowy – niezbędna jest jeszcze praktyka, którą można wykształcić jedynie dzięki regularnym rozmowom prowadzonym w konkretnym języku obcym. W tym celu najlepiej sprawdzają się konwersacje z Native Speakerem, czyli osobą, dla której dany język jest także językiem ojczystym.

 

Konwersacje z Native Speakerem pozwalają lepiej wsłuchać się w wymowę, opanować charakterystyczny dla danego języka lub regionu akcent oraz wyćwiczyć swoje rozumienie ze słuchu. Swobodna rozmowa pozwala także pozbyć się tremy, która często towarzyszy wypowiedziom w obcym języku oraz poczuć się pewniej ze swoimi umiejętnościami językowymi. Rozmowa z Native Speakerem daje także możliwość nawiązania prawdziwego kontaktu z rodzimym użytkownikiem języka obcego, poszerzenia swojego słownictwa oraz udoskonalenia umiejętności budowania wypowiedzi. Uczy również umiejętności radzenia sobie w różnych sytuacjach oraz pozwala skoncentrować się na tych obszarach nauki, które wymagają poprawy oraz większego zaangażowania ze strony kursanta.

 

 

Native Speaker online, czyli konwersacje językowe przez internet

Konwersacje z Native Speakerem mogą być prowadzone zarówno w tradycyjnej formie, podczas osobistego spotkania lektora z kursantem lub w bardziej nowoczesnej odsłonie, za pośrednictwem internetu. Konwersacje z native speakerem online są doskonałym wyborem dla osób, które na co dzień mają mało wolnego czasu lub po prostu chcą mieć możliwość praktyki posługiwania się językiem obcym bez konieczności wychodzenia z domu. Taką możliwość oferuje szkoła językowa Eklektika, która szczególny nacisk kładzie na umiejętności praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy językowej. Doskonałą metodą na utrwalenie nowego słownictwa, wymowy oraz zasad gramatycznych jest bowiem ich regularne używanie podczas „spotkań” z native speakerem online.

 

Usługa native speaker online doskonale sprawdza się także w przypadku nauki angielskiego dla biznesu. Osoby uczęszczające na kurs języka angielskiego dla firm z językiem obcym spotykają się bowiem nie tylko na piśmie, ale w szczególności w codziennych, zawodowych sytuacjach. Konwersacje kładące nacisk na biznesowy charakter języka angielskiego pozwalają im szybko poczuć się pewnie ze swoimi nowymi umiejętnościami, poznać najważniejsze zasady prowadzenia profesjonalnych rozmów w języku obcym oraz popracować nad swoją wymową, słownictwem oraz umiejętnościami lingwistycznymi pod okiem doświadczonego Native Speakera.

 

Dodaj komentarz