25-latek wyrzucił swoją babcię z balkonu?

Zarzut zabójstwa usłyszał 25-latek z Suwałk, który miał wyrzucić babcię z balkonu

Zarzut zabójstwa usłyszał 25-latek z Suwałk, który podejrzany jest o wyrzucenie swojej babci z balkonu na drugim piętrze mieszkania przy ulicy Nowomiejskiej.

 

Prokuratura Rejonowa w Suwałkach rozpoczęła śledztwo w sprawie śmierci 78-letniej kobiety, której ciało znaleziono pod balkonami bloku przy ul. Nowomiejskiej w Suwałkach w ostatni czwartek (08.04) około godziny 13.00. Jak ustalono kobieta mieszkała samotnie w mieszkaniu na drugim piętrze tego budynku. W wyniku czynności procesowych, polegających na zabezpieczeniu i analizie dowodów, prokurator w piątek przedstawił 25-letniemu wnukowi pokrzywdzonej kobiety zarzut zabójstwa, poprzez wyrzucenie jej z balkonu. Zarzucono mężczyźnie, że wziął kobietę na ręce i wyrzucił ją przez barierkę balkonu. W wyniku upadku z wysokości drugiego piętra kobieta poniosła śmierć.

 

Po wykonaniu czynności z podejrzanym prokurator zamierza wystąpić z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztowania do Sądu. Za ten czyn grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Obecnie trwają dalsze czynności zmierzające do ustalenia okoliczności zdarzenia, w tym motywów sprawcy.

5 Komentarzy

A po co dozywocie?kto bedzie placil na utrzymanie takiego ?no chyba ze do wiezienia a tam mu dac ciezka prace zeby zapracowal na swoje utrzymanie i karmic go suchym chlebem i woda.No i zapomnialam jakies kule do nóg zeby nie mial za dobrze

Ela szeryfka, już rozlicza, już wskazuje najbardziej wymyślne kary i wszystko w temacie wie. Poczekajmy na prawomocny wyrok, a wtedy sąd wymierzy odpowiednią karę. Wasze samosądy w komentarzach są groteskowo śmieszne.

Utrzymanie więźnia w Polsce wynosi 3350 zł na miesiąc. Przy tym pełna dostępność do lekarza pierwszego kontaktu w przywieziennym ambulatorium oraz specjaliści do których osadzony jest eskortowany w towarzystwie dwóch strażników plus kierowca, ich specjalistyczne badania odbywają się poza kolejnością od ręki na które normalny uczciwy człowiek musi czekać miesiącami. Poza tym w więzieniu część osadzonych ma lepiej niż w domu wszystko za free telewizja gry wideo!! Powinna być Przymusowa i Produktywna Praca jeśli nie- to umierasz z głodu. To jest bardzo proste. 

strzała

16/04/2021

W całej Polsce pokazują film z tego przestępstw a wy na miejscu nic nie robicie?

Dodaj komentarz