suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Filmowe hity już wkrótce w Plazie
Filmowe hity już wkrótce w PlazieSpółka „Lumiere” z Białegostoku - najemca kina w centrum Suwałki Plaza przygotowuje się do otwarcia multipleksu. Pierwsze filmy w tym nowoczesnym kinie suwalczanie obejrzą już 28 maja. Premier na pewno nie zabraknie, tegoroczny sezon filmowy będzie bardzo bogaty.

Kino w Suwałki Plaza ma być obiektem na miarę XXI wieku. W jednej z trzech sal kinowych będzie można oglądać filmy w systemie 3D. W multipleksie przewidziano miejsce dla prawie 600 widzów. Pierwsze seanse odbędą się już wkrótce po otwarciu obiektu - 28 maja. Jakim hitem kino rozpocznie swoją działalność – na razie nie wiadomo.

Prezes Lumiere, Małgorzata Anna Bil-Jaruzelska zapewnia jednak, że nowości w tym okresie będzie bardzo dużo. - Mamy podpisane stosowne umowy, z pewnością wyświetlimy takie filmy jak: „Robin Hood”, „Książę Persji” czy „Toy Story” w wersji 3D – dodaje.

Suwalski „Bałtyk” o swoją przyszłość nie musi się obawiać. - Niedawno wyremontowaliśmy kino, poza tym umowa dzierżawy wygasa dopiero za kilka lat. Zastanawiamy się teraz nad wykorzystaniem obiektu – mówi Małgorzata Anna Bil-Jaruzelska. Jak twierdzi przedstawicielka „Lumiere”, spółka chciałaby prowadzić w „Bałtyku” działalność studyjną, czyli akademię filmową, kino konesera z myślą o widzach oczekujących innego lub trochę ambitniejszego repertuaru, a także spotkania edukacyjne dla dzieci i młodzieży.Dodaj komentarz »

Dowiedz się więcej
Trójwymiarowe kino w Plaza Suwałki (2009-08-17)

Ostatnio dodane komentarze

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_mieszkania_bezprowizji
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


iva | 14.05.2010
MIESZKANIA W CENTRUM
3 pokojowe przy ul. 1 Maja

Reklama

REKLAMA
Gdzie będziesz oglądać mecze reprezentacji Polski na Mundialu 2018?
w pubie
w domu
u znajomych
na stadionie w Rosji
w ogóle nie będę oglądać

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: