suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Filmowe hity już wkrótce w Plazie
Filmowe hity już wkrótce w PlazieSpółka „Lumiere” z Białegostoku - najemca kina w centrum Suwałki Plaza przygotowuje się do otwarcia multipleksu. Pierwsze filmy w tym nowoczesnym kinie suwalczanie obejrzą już 28 maja. Premier na pewno nie zabraknie, tegoroczny sezon filmowy będzie bardzo bogaty.

Kino w Suwałki Plaza ma być obiektem na miarę XXI wieku. W jednej z trzech sal kinowych będzie można oglądać filmy w systemie 3D. W multipleksie przewidziano miejsce dla prawie 600 widzów. Pierwsze seanse odbędą się już wkrótce po otwarciu obiektu - 28 maja. Jakim hitem kino rozpocznie swoją działalność – na razie nie wiadomo.

Prezes Lumiere, Małgorzata Anna Bil-Jaruzelska zapewnia jednak, że nowości w tym okresie będzie bardzo dużo. - Mamy podpisane stosowne umowy, z pewnością wyświetlimy takie filmy jak: „Robin Hood”, „Książę Persji” czy „Toy Story” w wersji 3D – dodaje.

Suwalski „Bałtyk” o swoją przyszłość nie musi się obawiać. - Niedawno wyremontowaliśmy kino, poza tym umowa dzierżawy wygasa dopiero za kilka lat. Zastanawiamy się teraz nad wykorzystaniem obiektu – mówi Małgorzata Anna Bil-Jaruzelska. Jak twierdzi przedstawicielka „Lumiere”, spółka chciałaby prowadzić w „Bałtyku” działalność studyjną, czyli akademię filmową, kino konesera z myślą o widzach oczekujących innego lub trochę ambitniejszego repertuaru, a także spotkania edukacyjne dla dzieci i młodzieży.Dodaj komentarz »

Dowiedz się więcej
Trójwymiarowe kino w Plaza Suwałki (2009-08-17)

Ostatnio dodane komentarze

wszystkie komentarze »


dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


iva | 14.05.2010
LEDGER
Biuro Rachunkowe
LEDGER Biuro Rachunkowe

Reklama

REKLAMA
Czy uważasz, że wprowadzenie zakazu sprzedaży alkoholu od godz. 21.00 do 6.00 to dobry pomysł?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: