suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Trójwymiarowe kino w Plaza Suwałki
Trójwymiarowe kino w Plaza SuwałkiW centrum Suwałki Plaza powstanie pierwszy w mieście multipleks. Inwestycja przez wiele miesięcy stała pod znakiem zapytania, spółka Plaza Centers szukała zainteresowanych operatorów. Białostocki Lumiere postanowił zaryzykować i stworzyć kino na miarę XXI wieku – w systemie 3D.

Inwestor nie obawia się o rentowność przedsięwzięcia. - Swoje wyliczenia oparliśmy na przykładach z całej Polski. Kino będzie opłacalne, nie widzimy zagrożenia – twierdzi Jacek Chrościński, prezes spółki Lumiere.

Prezes dodaje, że w suwalskim kinie będzie wyposażenie najwyższej klasy. W jednej z trzech sal kinowych będzie można oglądać filmy w systemie 3D. - Sięgamy jak najwyżej, żeby spełnić oczekiwania widzów – zapewnia prezes spółki.

Projekt kina jest w fazie ostatnich poprawek. Jak zaznacza J. Chrościński – w tej chwili uzgadniane są szczegóły. - Koncentrujemy się na tym, aby prace postępowały jak najszybciej, to jest nasz priorytet – dodaje prezes.

Będzie to pierwszy multipleks w Suwałkach, a także pierwszy multipleks Lumiere. Spółka obsługuje kina w Białymstoku, Suwałkach, Ełku i Łomży. W nowoczesnym suwalskim kinie znajdzie się miejsce dla 560-590 widzów.

Na pytanie, co stanie się z „Bałtykiem” prezes odpowiada niejednoznacznie. - Nasze plany będziemy weryfikować na bieżąco – mówi. Losy Kina „Bałtyk” na razie nie są przesądzone. Wiadomo, że „Bałtyk” będzie funkcjonował przez kolejne 2 lata. Lumiere ma kilka pomysłów, m.in. taki, aby w „Bałtyku wyświetlać filmy „bardziej ambitne”.

O kosztach inwestycji prezes spółki nie chce mówić. - Wolałbym uniknąć odpowiedzi na to pytanie. Na razie trwają negocjacje odnośnie ceny sprzętu. Uważam, że w tym momencie koszt nie najbardziej istotną sprawą – uważa J. Chrościński.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Co do kina
A co im przeszkadzało kinie Bałtyk? Gdyby tak go trochę odnowić to było by super a nie że jeśli tylko chcę oglądnąć jakiś film to kur t...
autor:~kotśŚ
- Kino 3D
Nie liczyłbym na wiele. Ba! Jeśli zobaczę, usłyszę i poczuję coś więcej niż we własnym domu to będę pod wrażeniem. Nadal myślę, że praw...
autor:~pw
- Cieszę się,
że jest zapotrzebowanie na filmy ambitne.
autor:~Bareja jednak aktualny

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_mieszkania_bezprowizji
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


iva | 17.08.2009
PROBEST - TECHNIKA GRZEWCZA
DEFRO KOTŁY

Reklama

REKLAMA
Gdzie będziesz oglądać mecze reprezentacji Polski na Mundialu 2018?
w pubie
w domu
u znajomych
na stadionie w Rosji
w ogóle nie będę oglądać

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: