suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
15 lat za morderstwo
Na 15 lat więzienia Sąd Okręgowy w Suwałkach skazał dwóch gołdapian, którzy zamorodowali swojego znajomego. Do morderstwa doszło na klatce schodowej przy ulicy Paderewskiego w Gołdapi. Oprawcy najpierw bili ofiarę poźniej ugodzili go 4-krotnie nożem. Zaniepokojeni odgłosami bójki sąsiedzi powiadomili policję.

Do morderstwa doszło w październiku 2002 roku w bloku przy ulicy Paderewskiego w Gołdapi. Niespełna 21-letni wówczas Paweł C. wraz z starszym o 14 lat Wojciechem K. poszli do swojego znajomego najprawdopodobniej z zamiarem pobicia go i dopiero w trakcie awantury postanowili go zabić. Czterokrotnie uderzyli go nożem. Rany okazały się śmiertelne. Wszystko rozgrywało się na blokowym korytarzu. Odgłosy bójki zaniepokoiły sąsiadów, którzy zawiadomili policję. Początkowo Paweł C. i Wojciech K. byli oskarżeni o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem, bo ofiara miała także poprzecinane ścięgna na nogach, rany wskazywały, że mężczyzna był kopany a oprawcy skakali po nim. Sekcja zwłok wykazała też, że żył kiedy napastnicy znęcali się nad nim. Jednak powołany przez sąd biegły nie umiał jednoznacznie stwierdzić, czy był przytomny i czy zabójcy wiedzieli, że żyje. Wysokie,15-letnie wyroki więzienia, suwalski sąd uzasadnił brutalnością morderstwa.


Źródło: Radio Białystok

Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- 15 lat na dwóch ?
15 na dwóch to wychodzi po 7,5 roku na jednego.
autor:~Gargamel

wszystkie komentarze »


dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


luki | 01.08.2005
PKS
SUWAŁKI
Reklama na autobusie

Reklama

REKLAMA
Czy uważasz, że wprowadzenie zakazu sprzedaży alkoholu od godz. 21.00 do 6.00 to dobry pomysł?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: