suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
15 lat za morderstwo
Na 15 lat więzienia Sąd Okręgowy w Suwałkach skazał dwóch gołdapian, którzy zamorodowali swojego znajomego. Do morderstwa doszło na klatce schodowej przy ulicy Paderewskiego w Gołdapi. Oprawcy najpierw bili ofiarę poźniej ugodzili go 4-krotnie nożem. Zaniepokojeni odgłosami bójki sąsiedzi powiadomili policję.

Do morderstwa doszło w październiku 2002 roku w bloku przy ulicy Paderewskiego w Gołdapi. Niespełna 21-letni wówczas Paweł C. wraz z starszym o 14 lat Wojciechem K. poszli do swojego znajomego najprawdopodobniej z zamiarem pobicia go i dopiero w trakcie awantury postanowili go zabić. Czterokrotnie uderzyli go nożem. Rany okazały się śmiertelne. Wszystko rozgrywało się na blokowym korytarzu. Odgłosy bójki zaniepokoiły sąsiadów, którzy zawiadomili policję. Początkowo Paweł C. i Wojciech K. byli oskarżeni o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem, bo ofiara miała także poprzecinane ścięgna na nogach, rany wskazywały, że mężczyzna był kopany a oprawcy skakali po nim. Sekcja zwłok wykazała też, że żył kiedy napastnicy znęcali się nad nim. Jednak powołany przez sąd biegły nie umiał jednoznacznie stwierdzić, czy był przytomny i czy zabójcy wiedzieli, że żyje. Wysokie,15-letnie wyroki więzienia, suwalski sąd uzasadnił brutalnością morderstwa.


Źródło: Radio Białystok

Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- 15 lat na dwóch ?
15 na dwóch to wychodzi po 7,5 roku na jednego.
autor:~Gargamel

wszystkie komentarze »


tb2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


luki | 01.08.2005
Bajkowo
Usługi Rekreacyjne
Bajkowe wakacje 2018 - Stegna 07-16 sierpnia 2018 ...

Reklama

REKLAMA
Czy w Suwałkach powinien stanąć pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: