+ dodaj pasaż
suwalki.info pasaż

Szanowni Państwo,

Suwalski Serwis Informacyjny – www.suwalki.info jest największym i najczęściej odwiedzanym lokalnym serwisem informacyjnym. Miesięcznie odnotowujemy ponad  1 600 000 odsłon. Każdego dnia ponad 13 000 mieszkańców Suwałk i okolic przegląda strony portalu w poszukiwaniu interesujących ich informacji.
Nasz Portal zajmuje czołowe pozycje w rankingach wyszukiwania wyszukiwarek internetowych. W najpopularniejszych polskich i światowych wyszukiwarkach google.pl, onet.pl, wp.pl i interia.pl zajmujemy czołowe pozycje przy wyszukiwaniu haseł regionalnych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy:

Internetowy Pasaż Handlowy – interaktywna prezentacja Państwa usług z prostym, ale zarazem funkcjonalnym panelem administracyjnym, za pomocą którego samodzielnie, w łatwy sposób można zarządzać prezentacją Państwa ofert. Spośród wszystkich znajdujących się w Pasażu, wybrane losowo pozycje wyświetlane są na stronie Internetowego Pasażu Handlowego w boksie wyznaczonym dla danej firmy (www.pasaz.suwalki.info) oraz na stronie głównej serwisu www.suwalki.info. Internetowy Pasaż Handlowy jest idealną formą skutecznej prezentacji Państwa aktualnych promocji.

Dzięki Internetowemu Pasażowi Handlowemu firma ma niebywałą okazję dotarcia do szerokiego grona użytkowników portalu suwalki.info (1 300 000 odsłon miesięcznie).   Dzięki zdjęciom i pełnym opisom produktów w łatwy sposób będzie można zaprezentować o wiele więcej niż w krótkich spotach radiowych lub małych niezauważalnych reklamach prasowych. Strona z własnym adresem może również zostać wykorzystana w innych działaniach marketingowych i być odnośnikiem do pełnej oferty Państwa firmy.

Cena od 80 zł/ miesiąc ( cena w zależności od pozycji )

Gwarantujemy, że Państwa reklamy dotrą do szerokiego kręgu potencjalnych klientów w Suwałkach i okolicach. Koszt reklamy internetowej jest w naszych serwisach znacznie niższy niż w przypadku zamieszczenia nawet małej ramki reklamowej w prasie lub wyemitowania reklamy w radiu czy telewizji.

Mamy nadzieję, że nasza ofert spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Zapraszmy równiez do zapozniania się z innymi formami reklam dostępnymi w serwisie suwalki.info - www.reklama.suwalki.info

W razie pytań prosimy o kontakt z naszym biurem:

Suwalski Serwis Informacyjny
ul. Noniewicza 95
16-400 Suwałki
tel.: 087 730 59 91
tel kom: 0 502 738 148
mail: marketing@suwalki.info

regulamin pasażu »


Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: redakcja@suwalki.info
projekt i wykonanie: