+ dodaj pasaż
Login:
Hasło:
Zaloguj
suwalki.info pasaż Socatots Suwałki Iwona Ruszewska
Socatots Suwałki Iwona Ruszewska
tel. 511 600 770
[email protected]
www.socatots.pl
RBzFFoTQUaXj5SPSVBT9L0X2oTkNgNCkxb8JhnRu.jpeg
POLECAMY
SZKółKA SOCATOTS-PIłKARSKIE MALUSZKI

"Rozwój w pierwszych latach życia dziecka jest nierozerwalnie związany z doskonaleniem ciała. Uważam zatem, iż kluczowe jest, abyśmy jako rodzice stwarzali warunki do pełnego i prawidłowego rozwoju fizycznego już od najmłodszych lat.

Dlatego polecam Socatots - wartościowe zajęcia dla najmłodszych i rodzica".
DOROTA ZAWADZKA,
Psycholog Rozwoju CzłowiekaOdkryj z nami niewyczerpane pokłady dziecięcych możliwości i pozwól swojemu dziecku pokazać jak wiele już umie. Gwarantujemy że zaskoczy nie tylko Ciebie.
SZKółKA SOCATOTS- ZAJęCIA INSPIROWANE PIłKą NOżNą W SUWAłKACH

Program rozwojowy SOCATOTS wykorzystuje elementy programu brazylijskiej szkoły piłkarskiej.
Wiadomo,że najlepsi piłkarze pochodzą właśnie z Brazylii.
Jest tak ze względu na nacisk, jaki jest kładziony w Brazylii na oswajanie dziecka z piłką w najwcześniejszych etapach rozwoju.

Doskonali umiejętność pracy w grupie, rozwija poczucie systematyczności i obowiązkowości, utrzymuje dobrą kondycję fizyczną.
SOCATOTS SUWAłKI- PIłKARSKIE MALUSZKI

Twórcy i pomysłodawcy wywodzącego się z Wielkiej Brytanii SOCATOTS bazuje na istotnej prawdzie: wiele nawyków kształtuje się w pierwszych pięciu latach życia człowieka.

To wtedy mózg rozwija się w zawrotnym tempie, a rozwój fizyczny warunkuje rozwój psychiczny dziecka.
Najistotniejsze są tu bodźce , które do malucha docierają i stymulują postęp.
Już nigdy później w swoim życiu człowiek nie uczy się tak szybko.
SZKółKA SOCATOTS- ZAJęCIA INSPIROWANE PIłKą NOżNą

Piłka nożna to dyscyplina kochana przez miliony ludzi na całym świecie. Każdy w młodości przechodzi etap fascynacji tym sportem.
Co zrobić, żeby dziecięce marzenia o karierze futbolowej stały się choć nieco bardziej realne?

Z pomocą przychodzi Socatots, szkółki piłkarskie dla dzieci. Swoją przygodę z piłką nożna rozpocząć mogą już w wieku 6 miesięcy.

Udział w zajęciach wraz z rówieśnikami pomaga dzieciom lepiej przystosować się do etapu przedszkolnego, a umiejętnością radzenia sobie z piłką na pewno zaimponuje kolegom na szkolnym boisku.


PIłKARSKIE ZAJęCIA SOCATOTS DLA MALUSZKóW

"Zajęcia w Socatots to wspaniała zabawa. Wspaniale rozwijają zdolności ruchowe i pozwalają aktywnie spędzać czas z synem, a on z niecierpliwością czeka na kolejne zajęcia. Gorąco polecam! "
- tata Norbert, synek Aleksander

"Rozwój fizyczny i motoryczny dziecka, jest tak samo ważny, jak wzrastanie, dojrzewanie, rozwój psychiczny i społeczny. Aktywność ruchowa zmniejsza częstość zaburzeń układu ruchu, otyłości, infekcji układu oddechowego. Zajęcia, które proponuje Socatots, zapewniają naszym pociechom zabawę, kontakty z rówieśnikami, poprawienie i nabycie nowych umiejętności".
AGNIESZKA SAWICKA,
Lekarz Pediatra


Skorzystaj z jednej darmowej lekcji prezentacyjnej.
Przyjdź. Przekonaj się, że warto!
PIłKARSKIE ZAJęCIA SOCATOTS DLA MALUSZKóW OD 6 MIESIąCA DO 5 R.ż Z UDZIAłEM RODZICA

Wszyscy wiemy, jak ogromne znaczenie ma sport dla rozwoju najmłodszych. Im wcześniej dziecko angażowane jest w zajęcia sportowe, tym szybciej i szerzej rozwija swoje ciało i umysł. Nie pozostaje to oczywiście bez wpływu na ogólną sprawność w wieku dorosłym, w końcu “czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci”…

Celem SOCATOTS jest stworzenie optymalnych warunków do rozwoju sprawności fizycznej w zakresie układu mięśniowego i kostnego.
Poprzez świetną zabawę maluchy wyrabiają zdolności motoryczne, gibkość, poprawiają koordynację. To także wielopłaszczyznowe ćwiczenie umysłu za sprawą nauki rozpoznawania kolorów, zapoznania z literami, cyframi oraz częściami ciała.

Międzynarodowy program piłkarski Socatots w Suwałkach
PIłKARSKIE MALUSZK I- DARMOWE ZAJęCIA PREZENTACYJNE

W SOCATOTS rodzic trenuje z dzieckiem dzięki czemu maluchy czują się bezpiecznie.
Rodzic staje się osobistym trenerem, towarzyszy dziecku w ćwiczeniach i w zabawie. Jest to świetna okazja do chwalenia dziecka za jego postępy i sukcesy.

Trzeba pamiętać, że nasze pociechy uczą się przez obserwacje, a to właśnie mama czy tata są w pierwszych latach życia dziecka obiektem tych obserwacji. Rodzic nagradza i motywuje. To po pierwsze buduje silne więzi rodzinne, ale najważniejsze: jeśli mama biega, córka też chce biegać, jeśli tata kopie piłkę, syn też chce trenować.

Jeśli chcemy poświęcić dziecku ten czas, zainwestować w jego rozwój i sprawić, aby już na zawsze pokochało aktywność fizyczną, SOCATOTS jest na to najlepszym sposobem.
NASTęPNY KROK PO SOCATOTS - BRAZILIAN SOCCER SCHOOLS

Kontynuacją Socatots są treningi w Brazilian Soccer Schools

Brazilian Soccer Schools (BSS), czyli Brazylijskie Szkółki Piłkarskie, to jedna z największych na świecie sieci szkółek piłkarskich, która dzięki specjalnie opracowanemu systemowi treningów kształci młodych zawodników, rozwijających się w stylu brazylijskiego futbolu. Radość z gry, pielęgnowanie talentu, rozwijanie do perfekcji umiejętności technicznych - te wartości towarzyszą nam na każdym treningu piłkarskim.

Zapraszamy na treningi w brazylijskim stylu
http://brazylijskieszkolki.pl/bezplatne-zajecia/
tel. 511 600 770


ABY DZIECKO POKOCHAłO SPORT...

Program Socatots dla dzieci w wieku przedszkolnym został tak opracowany, by zapewnić dzieciom najlepsze podstawy do trenowania wszystkich dyscyplin sportowych.
Dziewczynki po Socatots mogą wybrać tańce czy balet, chłopcy mogą wybrać inny sport.

– Narzekamy często, że nasze dzieci siedzą przed telewizorem czy grą komputerową, zamiast pograć w piłkę czy pojeździć na rowerze.
– Ale co jako rodzice robimy, żeby tak się nie działo? Czy pokazujemy dziecku, że ruch to świetna zabawa?

Na zajęciach Socatots maluchy uczą się systematyczności, wytrzymałości i dążenia do celu. Nabywają pewności siebie i przekonania, że cokolwiek będą robiły to na pewno im się to uda.
Dla dzieciaków to mogą być pierwsze poważne treningi piłki nożnej.
SOCATOTS - PIłKARSKIE MALUSZKI - 1-5 LAT

SOCATOTS to międzynarodowa marka, pod której znakiem trenuje już ponad 2 miliony dzieci w 60 krajach. SOCATOTS to sportowe zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych, inspirowane piłką nożną, skierowane zarówno do chłopców, jak i dziewczynek.

Pod okiem wykwalifikowanych trenerów w zajęciach udział biorą już półroczne maluchy, a najstarsi podopieczni, czyli pięciolatkowie, równie dobrze radzą sobie na piłkarskim boisku, jak w innych dyscyplinach sportu. Ale nie rywalizacja, poziom na podium czy wynik na mecie są w SOCATOTS istotne. Tu liczy się start, jaki damy dziecku u progu życia.

Pilkarskie zajęcia Socatots:

- zwiększają poziom sprawności fizycznej dziecka i jego koordynację ruchową
- wprowadzają elementy gry piłki nożnej
- pokazują strukturę treningu sportowego
- uczą współpracy w zespole
- kształtują umiejętność skupienia uwagi
- gwarantują zdrowy i harmonijny rozwój
- zapewniają cenne chwile z rodzicem

Zapraszamy na darmowe zajęcia prezentacyjne. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy:

http://www.poznaj.socatots.pl/
FB- Socatots Suwałki i Ełk
tel.511 600 770Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected]
projekt i wykonanie: