+ dodaj pasaż
suwalki.info pasaż SHOWROOM loving it STUDIO ARANŻACJI WNĘTRZTeresa Witkowska
SHOWROOM loving it STUDIO ARANŻACJI WNĘTRZ
Teresa Witkowska

ul. Noniewicza 85 c - I piętro
16-400 Suwałki
tel. 600 069 666 87 565 08 49

Otwarte:
pn - pt 11:00-18:00, sob 10:00-13:00
inne godziny - umawiane na telefon
lub [email protected]
bSbohktNnRhZfupLoAIiUu2SKYo84IC7sIziiEMY.jpeg
POLECAMY
LAMPY I DODATKI DO WYPOSAżENIA I DEKORACJI WNęTRZ

Oferujemy lampy,drobne meble,dywany i akcesoria do wyposażenia i dekoracji wnętrz. Sprzedajemy je służąc zarazem poradą, jak je skomponować z już zakupionymi materiałami czy pomalowanymi ścianami. Konsultacje i porady przy zakupach w salonie - gratis !
HOME STAGING

HOME STAGING - przygotowujemy mieszkania i domy pod wynajem lub na sprzedaż. Doradzamy, jak niewielkim nakładem finansowym przeobrazić nieciekawe wnętrze w atrakcyjną nieruchomość. Wypożyczamy niezbędne dekoracje i drobne meble, aby ułatwić i przyśpieszyć osiągnięcie zamierzonego celu. Celem oferty jest wyeksponowanie potencjału sprzedawanej nieruchomości w taki sposób, aby zainteresowała jak największą liczbę potencjalnych nabywców.
PAKIET LUX - 100% METAMORFOZY WNęTRZ

To oferta skierowana do tych klientów, którzy zakupili nowe mieszkanie lub chcą zdecydowanie i kompleksowo zmienić obecne wnętrza w oryginalną przestrzeń. Pakiet zawiera kompleksowy projekt wykonawczy, w którym szczegółowo rozrysowane są wszystkie ściany, sufity i podłogi wraz z informacjami użytych materiałów. Klient otrzymuje też projekt przedstawiony na wizualizacjach 3d z wszelkimi danymi, gdzie i za ile może zakupić wybrane wyposażenie i dekoracje. Pakiet LUX można zamówić dla całego domu czy mieszkania, jak i dla pojedynczych pomieszczeń, np. tylko salonu lub tylko pokoju dziecięcego. Dodatkowo oferujemy nadzór na pracami wykonawczymi.
SZYBKIE I TANIE METAMORFOZY MIESZKAń.

Szybkie i tanie metamorfozy mieszkań, to oferta stylizacji oparta na drobnych zmianach we wnętrzu. Może dotyczyć konsultacji dotyczącej kolorystyki w mieszkaniu, wymiany tkanin lub zakupu nowych dekoracji. Doradzamy na podstawie dostarczonych zdjęć lub wizyty w domu. W zależności od oczekiwań klienta tworzymy tablicę inspiracji dla wskazanego wnętrza. Dobieramy pojedyncze elementy aranżacji wnętrz w wybranej palecie kolorów. Tworzymy koncepcję bez szczegółowego rozrysowania ścian. Polecamy optymalne rozwiązania dostosowane do zadeklarowanego budżetu klienta.
WIZUALIZACJE 3D

Tworzymy wizualizacje i panoramy 3d projektowanych wnętrz, które umożliwiają wirtualną wycieczkę po przyszłym domu , czy mieszkaniu już na etapie projektu. To gwarancja pełnej kontroli i satysfakcji z zamówionej usługi !
PROJEKTUJEMY KUCHNIE

Projektujemy kuchnie w stylistyce skandynawskiej, w których dominuje biel lub szarości przełamane naturalnym drewnem. Cenimy prostotę, ale bliskie są nam marokańskie mozaiki i dekory. Stawiamy na funkcjonalność, ale zależy nam na stworzeniu przytulnego wnętrza. Śledzimy nowoczesne trendy, ale nie podążamy za nimi ślepo. W ofercie mamy usługę autorskiego nadzoru nad realizacją aranżacji projektu.
MEBLE W STYLU SKANDYNAWSKIM

W naszym salonie można obejrzeć i zamówić meble w stylu skandynawskim. Lubimy je łączyć z ciepłymi dodatkami w stylu prowansalskim i z eleganckimi detalami w stylistyce z Nowej Anglii. Chętnie też łączymy je z surowością industrialnych form i materiałów. Oferujemy meble i dekoracje z katalogu lub sprowadzamy je pod indywidualne zamówienia.
DEKORACJE OKIENNE

Dekoracje okienne - sprzedajemy firany i tkaniny dekoracyjne renomowanych firm europejskich. Doradzamy przy wyborze właściwych tkanin, oferujemy ciekawe modele dekoracji okiennych oraz pasujące do nich karnisze i mechanizmy rolet rzymskich. Świadczymy równocześnie usługi szycia firan, rolet, ścianek japońskich, narzut i pościeli. U nas można zamówić tkaniny tapicerskie w metrażu, jak również zamówić sofy, krzesła i fotele w wybranej dowolnie tkaninie.
SHOWROOM STUDIO ARANżACJI WNęTRZ

SHOWROOM, to miejsce, gdzie można zasięgnąć porady, jak urządzić swój dom czy mieszkanie. Doradzamy w zakupach drobnych detali dekoracyjnych i przy wyborze mebli, lamp i tkanin do wnętrz. Sprzedajemy produkty, które łączą harmonijnie nowoczesność z klasyką.
Doradzamy, projektujemy, tworzymy wizualizacje 3d.
Od 23 lat szyjemy firany, rolety rzymskie i sprzedajemy tkaniny dla klientów indywidualnych, hoteli i instytucji - www.stylokna.eu.
Od 3 lat współpracujemy z blogiem www.lovingit.plCopyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected]
projekt i wykonanie: