+ dodaj pasaż
suwalki.info pasaż IT-SERVICE Agencja Interaktywna
IT-SERVICE Agencja Interaktywna
It-Service Agencja Interaktywna
ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
tel: 0 603 973 726
Godziny otwarcia:
pon.-pt. 9.00 - 17.00
sb. 10.00 - 14.00
ttWeOgJWVFULFFyyuVYzbh57RBBsacjcAl4YYcSc.jpeg
POLECAMY
INTERNETOWE KAMPANIE REKLAMOWE

Chcesz zareklamować ofertę swojej firmy w Internecie, ale nie wiesz jak? Pomożemy Ci w zaplanowaniu i realizacji kampani reklamowej dla Twojej firmy zarówno w lokalnych serwisach internetowych jak i w serwisach ogólnopolskich.

Oferujemy kompleksową pomoc w planowaniu i realizacji kampanii reklamowych. Jesteśmy w stanie obsłużyć nawet te największe i najbardziej skomplikowane. Na zamówienie klienta projektujemy i wykonujemy wszelkie materiały reklamowe na potrzeby kampanii reklmowej. Naszą zaletą jest profesjonalizm oraz doświadczenie nabyte przy realizacji wcześniejszych tego rodzaju przedsięwzięć.
TWORZENIE SERWISóW INTERNETOWYCH

Jeżeli potrzebujesz nowoczesnego, przyjaznego, bezpiecznego i funkacjonalnego serwisu internetowego opartego o najnowsze techniki ich tworzenia zaufaj naszemu profesjonalizmowi oraz doświadczeniu, które zdobyliśmy tworząc portale internetowe dla firm i instytucji działających na terenie całego kraju. !!!!!!!!TUTAJ O WIĘKSZYCH PROJEKTACH!!!!!!!!

Jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej zaawansowane technologicznie interaktywne serwisy internetowe w oparciu o wszystkie dostępne języki programowania.

Serwisy internetowe stworzone przez nasz zespół wyróżnia przyjazna, nowoczesna grafika, bezpieczeństwo oraz funkcjonalność. Stworzone przez nas panele administracyjne, za których pomocą można zarządząć treścią witryny są w stanie obsługiwać nawet laicy komputerowi.

Pracujemy dla najlepszych, najlepsi pracują z nami.
REJESTRACJA DOMEN

Jeżeli chcesz szybko i tanio zarejestrować domenę dla swojego serwisu www skorzystaj z naszych usług a pomożemy ci w wybraniu najlepszego adresu internetowego dla twojej strony oraz zaoferujemy pakiet hostingowy dopasowany do Twoich potrzeb w atrakcyjnej cenie.

Cennik domen:

PL - Polska - 65 zł /rok

Funkcjonalne (com.pl, info.pl, net.pl, edu.pl, gov.pl, biz.pl) - 50 zł /rok

Regionalne (np. suwalki.pl, suwalki.info) - 20 zł /rok

EU - 25 zł /rok

COM, NET, BIZ, ORG, INFO - światowe komercyjne - 25 zł /rok
PROFESJONALNY HOSTING DLA FIRM

Jeżeli potrzebują Państwo bezpiecznego i stabilnego hostingu dla swojej firmy zachęcamy do skorzystania z naszej oferty przygotowanej specjalnie dla suwalskich przedsiębiorców. """"

Specjalnie dla lokalnych firm obniżamy ceny wszystkich pakietów hostingowych o 20% przez cały okres trwania umowy.

Na naszych serwerach wirtualnych swoje serwisy www utrzymuje wiele lokalnych firm i instytucji. Dla najbardziej wymagających jesteśmy w stanie zaoferować nielimitowaną ilość kont e-mail w domenie firmy, nieograniczną ilość baz danych oraz kont FTP, a także nielimitowany transfer danych.

Nasze pakiety hostingowe przygotowywujemy indywidualnie dla każdego klienta tak, aby optymalnie dopasować ofertę do potrzeb firmy.


Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: redakcja@suwalki.info
projekt i wykonanie: