+ dodaj pasaż
Login:
Hasło:
Zaloguj
suwalki.info pasaż AIONI Architektura
AIONI Architektura

ul. Szymanowskiego 2/38
16-400 SUWAŁKI


tel.: 85 307 60 70
tel. kom.: 504 178 862
e-mail : [email protected]
www.aioni.pl
">
Polecamy:
PROJEKTOWANIE BUDYNKÓW WIELKOPOWIERZCHNIOWYCH

AIONI wykonuje projekty budynków wielkopowierzchniowych. Jeśli poszukujesz projektu budynku magazynowego, produkcyjnego oferujemy optymalne rozwiązania w zakresie konstrukcji budynku i jego eksploatacji. Ważna jest również dla nas ostateczna forma która bardzo często jest wizytówką firmy i charakterystycznym obiektem w przestrzeni miasta.
PROJEKTOWANIE BUDYNKÓW USŁUGOWYCH

AIONI posiada w swoim dorobku również budynki usługowe, handlowe, sklepy. Projektowane przez nas budynki charakteryzują się dużą funkcjonalnością i wysokimi walorami estetycznymi. Zawsze zwracamy dużą uwagę na indywidualne potrzeby inwestora oraz jego wymagania dotyczące łatwej i taniej eksploatacji budynku.
PROJEKTOWANIE BUDYNKÓW BIUROWYCH

AIONI oferuje projekty budynków użyteczności biurowych takich jak : biurowce, budynki handlowo usługowe itp. Zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem tego typu projektów wraz z wszelkimi uzgodnieniami.
PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

AIONI - oferuje usługi z zakresu projektowania wnętrz. Wykonujemy projekty wnętrz nowoczesnych jak również klasycznych. Projektowane przez nas aranżacje zawsze są idealnie dopasowane do potrzeba naszych klientów. Wykonujemy kompleksowe projekty wnętrz prywatnych oraz obiektów użyteczności publicznej. Obejmują one:

- projektowanie kolorystyki
- wybór materiałów wykończeniowych ( ściany, podłogi , sufity )
- projektowanie mebli
- projektowanie i rozrysowywanie glazury i terakoty
- projektowanie oświetlenia i elektryki
- projektowanie mebli,
- projektowanie kolorystyki,

a także

- nadzór autorski,
- kontakty z wykonawcami,

Wykonywane przez nas projekty robimy w oparciu o wizualizacje 3D.
PROJEKTOWANIE BUDYNKÓW WIELORODZINNYCH

AIONI - zajmuje się również projektowaniem budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, szeregowej i wielorodzinnej. Jeśli poszukujesz projektu oferujemy rozwiązania charakteryzujące się optymalnym wykorzystaniem powierzchni PUM. Doświadczenie zdobywane przy projektowaniu wnętrz pozwala nam projektować funkcjonalne i ustawne wnętrza. Dzięki temu późniejsza aranżacja jest łatwa i przyjemna.
PROJEKTOWANIE BUDYNKÓW MIESZKALNYCH

AIONI to pracownia która zaprojektuje Tobie nowoczesny, funkcjonalny i nietuzinkowy dom. Projektujemy budynki skrojone pod indywidualne potrzeby nawet najbardziej wybrednego klienta. Na każdym etapie projektu przykładamy dużą uwagę do ścisłej współpracy z inwestorem. Pragniemy wychodzić na przeciw jego potrzebom, pasjom i stylowi życia ubierając to w nieprzeciętną formę. Posiadamy także duże doświadczenie w projektowaniu domów niskoenergetycznych. Istotnym elementem naszego stylu pracy są wizualizacje budynków oraz wykonywanie klasycznych makiet.
AIONI ARCHITEKTURA I PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Specjalnością firmy AIONI są projekty architektoniczne i konstrukcyjne oraz architektura wnętrz. Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu obiektów w sferze prywatnej jak i publicznej, tj. budynki mieszkalne, gospodarcze, biurowe, a także sklepy, galerie handlowe, czy obiekty kulturalne (opera, galeria sztuki) oraz edukacyjne (biblioteka). Wykonujemy równie projekty rekreacyjne, hotelowe, jak i również sportowe, gastronomiczne, czy też przemysłowe.

Działamy w taki sposób, aby na każdym etapie współpracy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom każdego inwestora. Wykonujemy m.in. projekty domów pod klucz, zadbamy o każdy detal, wykonamy projekty wnętrz zgodne z indywidualnymi preferencjami Klienta. Aranżacja wnętrz to nasza pasja, pomagamy tworzyć wystrój wnętrz jednocześnie oryginalny i funkcjonalny.
Serdecznie zapraszamy !


Copyright © 2004. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected]
projekt i wykonanie: