suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Maluchy w dżungli - otwarcie placu zabaw w Plazie
      


Plac zabaw w suwalskim Fantasy Parku tętnił życiem już we wtorek rano (06.07). W dniu otwarcia pierwsze rodziny z dziećmi zjawiły się tuż przed godz. 10.00, aby maluchy mogły wypróbować nową atrakcję w centrum Suwałki Plaza. Ta nietypowa dżungla kusi m.in. ruchomymi mostami, zjeżdżalniami i basenem z kulkami. Krainę Fantasy zamieszkują też ciekawe zwierzęta. W tym bajecznie kolorowym świcie będzie się sporo działo. Co tydzień w niedzielę dzieciaki skorzystają np. z możliwości wzięcia udziału w zajęciach tanecznych.

Fantasy Park wraz z otarciem placu zabaw rozpoczyna również kilka akcji promocyjnych. Nowe atrakcje mają przyciągać do Plazy całe rodziny. Dzieciaki korzystające z symulatorów i gier wideo będą mogły wygrywać bilety z punktami, które następnie wymienią na gadżety, puzzle, pluszaki, breloczki i inne zabawki, prezentowane w ogromnej gablocie znajdującej się przy placu zabaw. Drobne upominki można już otrzymać za 70 punktów, największe maskotki wymagają zebrania nawet 5 tys. punktów. Inne zabawki można wygrać dzięki sprytowi i pomysłowości. Specjalna łapka z pluszakami już od dłuższego czasu oblegana jest przez najmłodszych, którym marzy się „wyłowienie” z maszyny uroczego misia.

Rodziny mogą liczyć również na „promocję wzrostową” na placu zabaw. Im wyższe dziecko, tym większa zniżka (np. 120 cm wzrostu uprawnia do otrzymania 12-procentowej zniżki). Podobna oferta obowiązywać będzie podczas gry w kręgle. Rodzinna gra może kosztować mniej. Wszystko zależy od tego, ile maluchy mają lat – jeśli w kręgle będą chciały zagrać z opiekunami dzieciaki w wieku 7 i 8 lat, rodzina może liczyć na 15 proc. zniżki.

Fantasy Park będzie także miejscem, w którym można zorganizować dziecku urodziny. Tort i pierwsze świętownie w doborowym towarzystwie już w najbliższy czwartek. Scenariusz urodzin może zostać dopasowany do indywidualnych potrzeb i pomysłów.

Z placu zabaw mogą korzystać dzieci w wieku 4-12 lat. Miejsce zabaw ma być dostępne w godz. 10.00 – 20.00 w cenie: poniedziałek-czwartek 9 zł, piątek 11 zł, sobota-niedziela 14 zł za godzinę zabawy.

Materiał sponsorowany.

Fot.Daniel Żylinski - www.danek33.plDodaj komentarz »

Dowiedz się więcej
Fantazyjnie i z rodziną (2010-07-02)

Ostatnio dodane komentarze
- małe?
no jak na suwałki to mysle ze wystarczy "takie coś" po co hektary miałyby jakieś świecić pustkami
autor:~prorok
- plac
strasznie mała ta sala, myślałam ze to coś naprawdę fajnego będzie, a tu takie małe coś :(
autor:~J
- plac
oj grzybki się posypią na bose nóżki
autor:~bob

wszystkie komentarze »


dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


iva | 06.07.2010
Kawiarnia - Pizzeria Pinokio Suwałki
Kawiarnia - Pizzeria Pinokio Suwałki

Reklama

REKLAMA
Czy popierasz budowę nowego kościoła w Suwałkach?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: