suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Maluchy w dżungli - otwarcie placu zabaw w Plazie
      


Plac zabaw w suwalskim Fantasy Parku tętnił życiem już we wtorek rano (06.07). W dniu otwarcia pierwsze rodziny z dziećmi zjawiły się tuż przed godz. 10.00, aby maluchy mogły wypróbować nową atrakcję w centrum Suwałki Plaza. Ta nietypowa dżungla kusi m.in. ruchomymi mostami, zjeżdżalniami i basenem z kulkami. Krainę Fantasy zamieszkują też ciekawe zwierzęta. W tym bajecznie kolorowym świcie będzie się sporo działo. Co tydzień w niedzielę dzieciaki skorzystają np. z możliwości wzięcia udziału w zajęciach tanecznych.

Fantasy Park wraz z otarciem placu zabaw rozpoczyna również kilka akcji promocyjnych. Nowe atrakcje mają przyciągać do Plazy całe rodziny. Dzieciaki korzystające z symulatorów i gier wideo będą mogły wygrywać bilety z punktami, które następnie wymienią na gadżety, puzzle, pluszaki, breloczki i inne zabawki, prezentowane w ogromnej gablocie znajdującej się przy placu zabaw. Drobne upominki można już otrzymać za 70 punktów, największe maskotki wymagają zebrania nawet 5 tys. punktów. Inne zabawki można wygrać dzięki sprytowi i pomysłowości. Specjalna łapka z pluszakami już od dłuższego czasu oblegana jest przez najmłodszych, którym marzy się „wyłowienie” z maszyny uroczego misia.

Rodziny mogą liczyć również na „promocję wzrostową” na placu zabaw. Im wyższe dziecko, tym większa zniżka (np. 120 cm wzrostu uprawnia do otrzymania 12-procentowej zniżki). Podobna oferta obowiązywać będzie podczas gry w kręgle. Rodzinna gra może kosztować mniej. Wszystko zależy od tego, ile maluchy mają lat – jeśli w kręgle będą chciały zagrać z opiekunami dzieciaki w wieku 7 i 8 lat, rodzina może liczyć na 15 proc. zniżki.

Fantasy Park będzie także miejscem, w którym można zorganizować dziecku urodziny. Tort i pierwsze świętownie w doborowym towarzystwie już w najbliższy czwartek. Scenariusz urodzin może zostać dopasowany do indywidualnych potrzeb i pomysłów.

Z placu zabaw mogą korzystać dzieci w wieku 4-12 lat. Miejsce zabaw ma być dostępne w godz. 10.00 – 20.00 w cenie: poniedziałek-czwartek 9 zł, piątek 11 zł, sobota-niedziela 14 zł za godzinę zabawy.

Materiał sponsorowany.

Fot.Daniel Żylinski - www.danek33.plDodaj komentarz »

Dowiedz się więcej
Fantazyjnie i z rodziną (2010-07-02)

Ostatnio dodane komentarze
- małe?
no jak na suwałki to mysle ze wystarczy "takie coś" po co hektary miałyby jakieś świecić pustkami
autor:~prorok
- plac
strasznie mała ta sala, myślałam ze to coś naprawdę fajnego będzie, a tu takie małe coś :(
autor:~J
- plac
oj grzybki się posypią na bose nóżki
autor:~bob

wszystkie komentarze »


dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


iva | 06.07.2010
KUCHNIE JANA
MEBLE KUCHENNE NA ZAMÓWIENIE

Reklama

REKLAMA
Czy uważasz, że wprowadzenie zakazu sprzedaży alkoholu od godz. 21.00 do 6.00 to dobry pomysł?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: