suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
W Centrum Suwałki Plaza powstanie restauracja KFC
W Centrum Suwałki Plaza powstanie restauracja KFCJedna z największych i najbardziej znanych sieci restauracji otworzy swoją pierwszą placówkę w Suwałkach. Na cztery miesiące przed otwarciem centrum handlowo-rozrywkowego Suwałki Plaza część restauracyjna obiektu jest już prawie kompletna. Został ostatni wolny lokal.

Już 15 kwietnia przyszłego roku w Suwałkach pojawią się po raz pierwszy takie marki jak: H&M, KappAhl i KFC oraz centrum zabawy i rozrywki Fantasy Park i kino wielosalowe Lumiere.

- Najbardziej charakterystyczne dla centrum Suwałki Plaza jest to, że na jego terenie swoją premierę w Suwałkach będzie miało wiele znanych marek odzieży, usług czy restauracji – podkreśla Agnieszka Cymerman, Dyrektor Działu Najmu Plaza Centers.

KFC (Kentucky Fried Chicken) to jedna z największych na świecie sieci restauracji szybkiej obsługi. Centrala firmy znajduje się w Louisville w stanie Kentucky w USA, a pierwszy bar KFC otwarto w 1952 roku w Salt Lake City. W Polsce pierwszy bar KFC został otwarty w roku 1993 w Warszawie. Obecnie w całej Polsce funkcjonuje ich już 89. Suwalska restauracja będzie miała 135 mkw powierzchni, a towarzyszyć jej będą: Pizza Dominium oraz restauracje z kuchnią arabską i azjatycką.

Suwałki Plaza jest jednym z dwunastu projektów Plaza Centers w Polsce. Spółka zbudowała już siedem centrów handlowo-rozrywkowych w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Poznań, Ruda Śląska, Lublin, Rybnik i Sosnowiec. Obecnie, oprócz suwalskiego projektu, w trakcie budowy jest kompleks w Zgorzelcu (13.000 mkw.). W przygotowaniu jest Plaza Łódź (44.000 kw.), Toruń (42.000 mlw.) i Kielce (33.000 mkw.). Od 2000 roku Plaza Centers zainwestowała w Polsce 200 milionów euro.

Źródło: Plaza Centers PolskaDodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- [ usunięte przez administratora ]
[ usunięte przez administratora ]
autor:brak
- do maryjan
czlowieku gdzieś ty wyczytał że w kfc kurczaki trzeba skubac?!wyobraż sobie taką plazę a tam biegające kurczaki.czy dochodzące odgłosy ...
autor:~mm
- hmmm
Kurcze nie robcie takiej afery, wystarczy ze przez takich jak wy nie mamy juz zadnych wiekszych imprez...bo musza byc one tylko do gora...
autor:~eve

wszystkie komentarze »


tb2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


iva | 15.12.2009
Bajkowo
Usługi Rekreacyjne
Gawrych Ruda I - wakacje 2018

Reklama

REKLAMA
Czy w Suwałkach powinien stanąć pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: