suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
W Centrum Suwałki Plaza powstanie restauracja KFC
W Centrum Suwałki Plaza powstanie restauracja KFCJedna z największych i najbardziej znanych sieci restauracji otworzy swoją pierwszą placówkę w Suwałkach. Na cztery miesiące przed otwarciem centrum handlowo-rozrywkowego Suwałki Plaza część restauracyjna obiektu jest już prawie kompletna. Został ostatni wolny lokal.

Już 15 kwietnia przyszłego roku w Suwałkach pojawią się po raz pierwszy takie marki jak: H&M, KappAhl i KFC oraz centrum zabawy i rozrywki Fantasy Park i kino wielosalowe Lumiere.

- Najbardziej charakterystyczne dla centrum Suwałki Plaza jest to, że na jego terenie swoją premierę w Suwałkach będzie miało wiele znanych marek odzieży, usług czy restauracji – podkreśla Agnieszka Cymerman, Dyrektor Działu Najmu Plaza Centers.

KFC (Kentucky Fried Chicken) to jedna z największych na świecie sieci restauracji szybkiej obsługi. Centrala firmy znajduje się w Louisville w stanie Kentucky w USA, a pierwszy bar KFC otwarto w 1952 roku w Salt Lake City. W Polsce pierwszy bar KFC został otwarty w roku 1993 w Warszawie. Obecnie w całej Polsce funkcjonuje ich już 89. Suwalska restauracja będzie miała 135 mkw powierzchni, a towarzyszyć jej będą: Pizza Dominium oraz restauracje z kuchnią arabską i azjatycką.

Suwałki Plaza jest jednym z dwunastu projektów Plaza Centers w Polsce. Spółka zbudowała już siedem centrów handlowo-rozrywkowych w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Poznań, Ruda Śląska, Lublin, Rybnik i Sosnowiec. Obecnie, oprócz suwalskiego projektu, w trakcie budowy jest kompleks w Zgorzelcu (13.000 mkw.). W przygotowaniu jest Plaza Łódź (44.000 kw.), Toruń (42.000 mlw.) i Kielce (33.000 mkw.). Od 2000 roku Plaza Centers zainwestowała w Polsce 200 milionów euro.

Źródło: Plaza Centers PolskaDodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- [ usunięte przez administratora ]
[ usunięte przez administratora ]
autor:brak
- do maryjan
czlowieku gdzieś ty wyczytał że w kfc kurczaki trzeba skubac?!wyobraż sobie taką plazę a tam biegające kurczaki.czy dochodzące odgłosy ...
autor:~mm
- hmmm
Kurcze nie robcie takiej afery, wystarczy ze przez takich jak wy nie mamy juz zadnych wiekszych imprez...bo musza byc one tylko do gora...
autor:~eve

wszystkie komentarze »


dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


iva | 15.12.2009
Hotel Loft 1898
Hotel Loft 1898

Reklama

REKLAMA
Na jakie wydarzenie kulturalne poszedłbyś najchętniej?
ambitną sztukę teatralną
balet
festiwal filmowy
kabaret
komediowy spektakl teatralny
koncert muzyki poważnej
koncert muzyki rozrywkowej
operetkę
warsztaty twórczości ludowej
wystawę
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


Turystykaogłoszenia - suwałki | mieszkania z dopłatą MdM | olimpijskie ogrody | opieka niemcy | nieruchomości suwałki | najtańsze karty kredytowe

Copyright © 2004. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: redakcja@suwalki.info, marketing@suwalki.info
projekt i wykonanie: