suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
BGŻ będzie wspierał suwalski samorząd
BGŻ będzie wspierał suwalski samorządJuż wkrótce suwalczanie będą mogli korzystać z usług Banku Gospodarki Żywnościowej. Kończy się właśnie remont zabytkowej kamienicy przy ulicy Kościuszki w której nowy bank będzie miał swoją siedzibę.

BGŻ to również kolejny sponsor. Jak już teraz wiadomo będzie on sponsorował Festiwal bluesowy, Dni Suwałk a także wyjazd uzdolnionych sportowo dzieci na wypoczynek w stolicy.

Dziś Józef Gajewski, prezydent Suwałk i Henryk Antosiak, dyrektor regionu podlaskiego BGŻ podpisali w tej sprawie stosowne umowy.

Gajewski, wyraził radość z faktu, że miastu przybywa nie tylko kolejny bank, ale też partner, który chce wspierać samorząd.

Henryk Antosiak, dyrektor regionu podlaskiego BGŻ zapewnił, że Bank chce pomagać w rozwiązywaniu lokalnych problemów. Jako przykład podał szereg akcji społecznych, w których uczestniczy BGŻ. Placówka pomaga między innymi podopiecznym z domu dziecka w Białowieży i zapewnia stypendia ubogiej młodzieży.

Nowa siedziba BGŻ otworzy swoje podwoje na początku lipca. Załogę banku będzie stanowić 16 osób, mieszkańców Suwałk. Mimo, że placówka jeszcze nie pracuje, już teraz odwiedzają ją klienci.

Na podstawie: Radio 5

Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- x!
a co to Cie interesuje, kto tam bedzie pracowal? Jestes jego wlascicelem,ze chcesz miec wplyw na obsade kadry?
autor:~ja
- Kadra z Suwałk
Jak widać pierwszy malkontent już w komentarzach się znalazł. Jeszcze nic nie wie ,a jemu się wydaje ,że wie. Czekamy na następnych pes...
autor:~Krzysztof
- Skąd kadra bankowa?
Ciekawe, czy nepotyzm odegrał główną rolę przy kompletowaniu kadry banku? No bo skąd w Suwałkach wziąć 16 fachowców - specjalistów ba...
autor:~x

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


luki | 10.06.2008
PROBEST - TECHNIKA GRZEWCZA
KOLEKTORY SŁONECZNE-DOTACJA-5 LAT GWARANCJI

Reklama

REKLAMA
Czy uważasz, że ceny mieszkań w Suwałkach są zawyżone?
tak
nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: