suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Siłownia OSiR w nowej odsłonie
Siłownia OSiR w nowej odsłonie Suwalczanie mogą już uczęszczać do zmodernizowanej sali treningowej w Ośrodku Sportu i Rekreacji. Dedykowana jest ona treningowi siłowemu i funkcjonalnemu. Ośrodek wzbogacił się również o kilka nowych urządzeń treningowych. zobacz zdjęcia »


W Ośrodku Sportu i Rekreacji zakończył się właśnie pierwszy etap pomieszczeń siłowni przy ul. Wojska Polskiego 2. Generalnej modernizacji poddano dużą salę, która dedykowana jest treningowi siłowemu i funkcjonalnemu. W trakcie remontu zainstalowano wydajny system wentylacji z rekuperacją i klimatyzację, co ma wyeliminować duszność. W pomieszczeniu zainstalowano nowe, energooszczędne oświetlenie LED. Zamontowano sportową podłogę oraz odnowiono ściany.

Siłownia zyskała również półki na telefony i napoje, nowe wieszaki na sztangi i stojak na hantle. Ponadto, na podłodze ułożono specjalne płyty gumowe do wolnych ciężarów, co zwiększy bezpieczeństwo ćwiczących i zabezpieczy podłogę siłowni przed uszkodzeniami. Głównym celem remontu było generalne podniesienie komfortu ćwiczących.

Oprócz remontu siłownia OSiR zyskała również kilka nowych urządzeń treningowych. Na dużej zmodernizowanej sali, obok nowej klatki typu Power Rack znalazł się specjalistyczny gryf typu Hex Bar służący między innymi do ćwiczeń martwego ciągu i przysiadów. Mała sala - aerobowa zyskała dwie nowe bieżnie, nowego wioślarza i nowego orbitreka. Zmieniono również ustawienie niektórych urządzeń treningowych w celu bardziej efektywnego wykorzystania powierzchni sali aerobowej.

W przyszłości OSiR planuje również remont sali aerobowej oraz holu wejściowego.

Fot. OSiR Suwałki

Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 12.12.2018
F.H.U. "HYDRAULIK"
JCB mlot hydrauliczny uslugi

Reklama

REKLAMA
Czy uważasz, że ceny mieszkań w Suwałkach są zawyżone?
tak
nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: