suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Wigry gotowe do nowego sezonu
Wigry gotowe do nowego sezonu19 lipca odbyła się prezentacja zawodników Wigry Suwałki na rozpoczynający się sezon 2018/2019. Najnowszym nabytkiem drużyny został 19-letni Słowak Marin Adamec. Chociaż Wigry przeszły duże zmiany kadrowe, trener ma nadzieję, że drużyna wysoko zajdzie. Zobacz zdjęcia»

Wiceprezes Wigier Kamil Makarewicz oznajmił, że kilka dni temu klub otrzymał już licencję jako spółka akcyjna i niedługo ruszy emisja akcji. Dzięki temu mieszkańcy będą mogli stać się współwłaścicielami drużyny. - Wiadomo, że ta forma spółki akcyjnej jest wymagana w ekstraklasie. Prawie wszystkie kluby w 1. lidze tę formę już przybrały, także my też będziemy teraz w ten sposób funkcjonować - powiedział.

W suwalskiej drużynie nie będzie już grał Rumun Laurențiu Iorga. Natomiast najnowszym nabytkiem Wigier został 19-letni słowacki pomocnik Martin Adamec, który grał m.in. w młodzieżowych reprezentacjach swojego kraju. - Drużyna przeszła niesamowite przemeblowanie po raz kolejny, a ostatni sezon pokazał, że dobrym treningiem i dobrą atmosferą w drużynie można zrobić super wynik pomimo tego, że ludzie się nie znają i jest dużo nowych twarzy - zaznaczył zawodnik Karol Mackiewicz.

Na pytanie, na co stać Wigry Suwałki w każdym meczu, trener Kamil Socha odpowiedział, że na walkę o 3 punkty. Dodał, że początek nie będzie łatwy. Drużyna ma wielu nowych zawodników, a średnia wieku to 21 lat. Jednak zamierza jak najwyżej poprowadzić Wigry w Pucharze Polski. Kamila Sochę wspierać będą byli zawodnicy Wigier: Daniel Ołowniuk na stanowisku drugiego trenera, Karol Salik jako trener bramkarzy oraz Adam Pomian, który będzie trenerem przygotowania fizycznego.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- nowi zawodnicy
Na pewno najtrudniej będzie zacząć jak tyle nowych twarzy
autor:~adam
- młodzi dorośli
Jacy oni wszyscy młodzi...
autor:~franco

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 19.07.2018
IKEA dowóz Suwałki
IKEA dowóz Suwałki

Reklama

REKLAMA
Czy Twoim zdaniem w Suwałkach jest potrzebne nowe centrum handlowe?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: