suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Mariusz Szmidt kandydatem na prezydenta Suwałk
Mariusz Szmidt kandydatem na prezydenta Suwałk33-letni Mariusz Szmidt będzie starał się o fotel prezydenta naszego miasta. Jest kandydatem Koalicji Obywatelskiej, którą tworzy Platforma i Nowoczesna. Jak zapowiedział, chce, aby Suwałki były miastem szczęśliwym, wygodnym i aktywnym. zobacz zdjęcia »

Kandydata zaprezentowała dziś przewodnicząca Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer i Grzegorz Schetyna z PO. - To kandydat nowego, młodego pokolenia. Myślę, że ma szansę pokazać, że można mieć nowy pomysł na Suwałki - powiedziała Lubnauer. - A Suwałkom potrzebna jest dobra, mądra władza. Potrzebny jest prezydent, który podejmie wyzwanie dobrej współpracy z zarządem województwa - dodał Schetyna.

Robert Tyszkiewicz, przewodniczący podlaskich struktur Platformy Obywatelskiej uznał nawet, że Mariusz Szmidt jest stworzony, aby zostać prezydentem Suwałk. - To jest suwalczanin, który swój sukces odniósł tu w Suwałkach. To człowiek, który całe swoje młode życie poświęcił na rzecz rozwoju Suwałk - powiedział. - Suwałki nie są bastionem PiSu i nigdy nim nie będą - podkreśliła z kolei Bożena Kamińska.

Sam kandydat nie zdradził tego, jak konkretnie chce zmienić nasze miasto. Jak powiedział, program wyborczy przedstawi po oficjalnym ogłoszeniu wyborów. - Uważam, że osoby w moim wieku powinny angażować się w lokalną politykę. Wiem, jak rozwijać miasto dziś i jutro z korzyścią dla wszystkich mieszkańców. Chcę, by suwalczanki i suwalczanie realizowali swoje plany i marzenia w mieście szczęśliwym, uczciwym, wygodnym,aktywnym, łączącym, kreatywnym oraz inspirującym - powiedział.

Mariusz Szmidt urodził się w 1985 roku. Ukończył ekonomię na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Przez 8 lat związany był z Parkiem Naukowo-Technologicznym. Od końca 2017 roku pracuje w Agencji Rozwoju Regionalnego ARES, gdzie pełni funkcję dyrektora.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- Czas na zmianę
Dość układów i kolesiostwa
autor:~Czarek
- Żadnych
kandydatów z Platformy i Nowoczesnej, żadnych !!
autor:~suwalczanka26
- Tak się farbują i podmieniają aby "zmienić" na lepsze ...
Pełna zgoda z Mambą, To bagno suwalskiej "władzy" jest tak skorumpowane i przeżarte nepotyzmem, pospolitym szabrem i koteriami że tr...
autor:~Młody

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_mieszkania_bezprowizji
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 11.07.2018
F.H.U. "HYDRAULIK"
JCB mlot hydrauliczny uslugi

Reklama

REKLAMA
Który z plenerowych koncertów 11. edycji SBF uważasz za najlepszy?
Erica Burdona & The Animals
Supersonic Blues Machine z Billy Gibbonsem
Mavis Staples
Organka z gośćmi
Souther Avenue
Thorbjorn Risager & The Blach Tornado
Nuno Mindelisa
Vanesa Harbek Band
Lithuanian Blues Orchestra
Makar & Children of The Corn

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: