Login:
Hasło:
Wiadomości
1 punkt nie satysfakcjonuje suwalskich piłkarzy
1 punkt nie satysfakcjonuje suwalskich piłkarzyRemisem 1:1 zakończyło się wczorajsze spotkanie Wigier Suwałki z Chrobrym Głogów. Piłkarze nie ukrywają, że czują niedosyt. Tym bardziej, że, jak twierdzi trener, było kilka niemal stuprocentowych sytuacji. Szansę na kolejne punkty suwalczanie będą mieli w najbliższą sobotę. zobacz zdjęcia »

Chociaż sytuacji podczas wczorajszego spotkania nie brakowało, suwalscy piłkarze zdołali strzelić tylko jednego gola. Piłkę do bramki przeciwników w 39. minucie wbił Patryk Klimala. Biało-niebiescy przewagą mogli się jednak cieszyć tylko 20 minut. W 59. minucie gola strzelili bowiem przeciwnicy.

- Czujemy bardzo duży niedosyt i niezadowolenie - nie ukrywał po spotkaniu trener Artur Skowronek. - Mieliśmy stuprocentowe sytuacje, w których nawet nie oddaliśmy celnego strzału i oto możemy mieć do siebie duży żal. Jak dodał, kolejnych punktów biało-niebiescy będą szukać podczas kolejnych spotkań. A najbliższe odbędzie się już w sobotę. Wigry Suwałki zmierzą się z Drutex-Bytovia Bytów. Następnie, 19 maja, zagrają ze Stomilem Olsztyn.

Po wczorajszym meczu Wigry Suwałki wciąż znajdują się na 6. pozycji w tabeli pierwszej ligi. Mają 46 punktów.