suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Międzynarodowy sukces młodej pianistki
Międzynarodowy sukces młodej pianistkiKamila Sacharzewska została laureatką prestiżowego konkursu fortepianowego. Międzynarodowe jury w Rydze doceniło talent młodej suwalczanki, przyznając jej nagrodę specjalną. To już kolejna nagroda utalentowanej pianistki. zobacz zdjęcia »

Kamila Sacharzewska to 16-letnia uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Suwałkach w klasie fortepianu. Pod bacznym okiem Anny Borkowskiej, przygotowywała się do VI Międzynarodowego Konkursu dla Młodych Pianistów w Rydze. Suwalczanka wywalczyła tam I miejsce. Międzynarodowe jury uhonorowało także Kamilę Sacharzewską nagrodą specjalną w postaci zainaugurowania konkursu w przyszłym roku. Laureatka wykona utwory Chopina z towarzyszeniem Kwartetu Smyczkowego z Rygi.

To nie jedyny sukces utalentowanej pianistki. Suwalczankę można było usłyszeć również podczas recitali w Żelazowej Woli, w ramach nagrody jaką otrzymała od Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina w Warszawie. Suwalczanka brała również udział w IV Międzynarodowym Podkarpackim Konkursie Chopinowskim dla Dzieci i Młodzieży w Rzeszowie. Kamila Sacharzewska to również stypendystka Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci w Warszawie na 2018 rok.

Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- :)
Gratuluję!
autor:~Brygida
- Kamila
Może w przyszłości i to niedalekiej będzie prawdziwy Konkurs Chopinowski, w sensie ten najbardziej prestiżowy. Tego życze :)
autor:~lolka
- gratulacje
to jednak nie lada sztuka zagrać największe utwory największych pianistów. Dużo pracy, zzangażowania, ale jak widać to wszystko się op...
autor:~maya

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 06.11.2017
KANCELARIA
HORYZONT CONSULTING
DORADZTWO UPADŁOŚCIOWE
I RESTRUKTURYZACYJNE

Reklama

REKLAMA
Czy Twoim zdaniem w Suwałkach jest potrzebne nowe centrum handlowe?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: