suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Jak to kartacze uchroniły posła Zielińskiego przed dymisją
Jak to kartacze uchroniły posła Zielińskiego przed dymisjąOgarnia pan tę całą policję? - zapytał roztrzęsionego Jarosława Zielińskiego prezes Kaczyński. Postać wiceministra pojawiła się w sławetnym gabinecie w 23. odcinku „Ucha Prezesa”. Była dymisja, konfetti oraz wielki płacz. Przed zgubą uchroniły Zielińskiego... suwalskie kartacze. zobacz film »

Wejście do gabinetu Jarosława Kaczyńskiego kosztowało wiceministra MSWiA niemało stresu. Połknął nawet kilka tabletek. - Co pan samobójstwo chce na moich oczach popełnić - pytała z przerażeniem w głosie pani Basia. - Na uspokojenie - powiedział wiceminister. - Chyba takie wieczne - odrzekła. Niestety leki uspokajające na niewiele się zdały. Jarosław Zieliński do gabinetu prezesa wchodził roztrzęsiony.

A bać się było czego. Żarty i kpiny nie trwały bowiem długo i prezes szybko przeszedł do rzeczy. - Ogarnia pan tę całą policję? Bo są skargi na pana, że pan nad tym nie panuje, że na komisariatach to jest już teraz niebezpieczniej niż na ulicach - mówił Kaczyński. Jarosław Zieliński nie wiedział co odrzec. - Jeden zły policjant nie oznacza, że policja zła cała - wydusił w końcu łamiącym się głosem. - A no no no, ostatnio w Giżycku policjant tonące dziecko uratował - próbował załagodzić sytuację minister Błaszczak.

Prezes nie dał jednak za wygraną. - Możliwe, ale jeden dobry policjant nie oznacza, że cała policja jest dobra - powiedział wręczając Zielińskiemu dymisję. - Niech pan mnie nie zwalnia - płaczliwym tonem odrzekł wiceminister. Podczas gdy wyjmował z butonierki chusteczkę do nosa wysypało się konfetti. - Błagam niech pan mnie nie zwalnia - rozpłakał się. - Potrzebny jest kozioł ofiarny. Muszę od czasu do czasu kogoś zwolnić, aby pokazać, kto tu rządzi - prezes pozostawał nieugięty na wielkie łzy wiceministra.

I prawdopodobnie Jarosław Zieliński opuściłby gabinet przy Nowogrodzkiej z dymisją w ręką, gdyby nie planowane wakacje prezesa oraz... suwalskie kartacze. - Wiem, do Suwałk byśmy pojechali, na kartacze - do gabinetu z wakacyjną propozycją wbiegł nagle Joachim Brudziński. - Ja wiem, gdzie tam są dobre kartacze. Ja pochodzę z Suwałk - ratował się Zieliński. - Ty z Suwałk jesteś? Kurcze, ale muszę kogoś wyrzucić, już poczułem krew - miał wątpliwości prezes. Ostatecznie postanowił jednak oszczędzić posła z Suwałk.

„Ucho Prezesa” to miniserial satyryczny Roberta Górskiego. W serialowym gabinecie Jarosława Kaczyńskiego pojawiali się już tacy politycy jak premier Beata Szydło, Anna Zalewska, Paweł Kukiz, Władysław Kosiniak-Kamysz, Jarosław Gowin, a nawet Angela Merkel. W postaci czołowych polityków wcielają się znani i lubiani aktorzy. Jarosława Zielińskiego zagrał Cezary Żak.

Fot. YouTube

Dodaj komentarz »

Dowiedz się więcej
Jarosław Zieliński w „Uchu Prezesa”. Kto zagra ministra? (2017-09-26)

Ostatnio dodane komentarze
- Znajomości!
Spytajcie "prezesunia' dlaczego podrzędnego posła z Suwałk zrobił wiceministrem. Jakie to zasługi ten poseł położył na szalę wiceminist...
autor:~sondor
- MAMY REKLAME REGIONU
TALENT NIE ZNA GRANIC ,KIEDYŻ BYŁO POLSKIE ZOO ,A TERAZ UCHO PREZESA .BÓG STWORZYŁ CZŁOWIEKA ,ALE ZAPOMNIAŁ STWORZYĆ KRYTERIA WŁADZY .
autor:~janusz
- Zieliniak
Zieliniak przynosi wstyd Suwałkom.
autor:~Marcinkowski

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 26.10.2017
Socatots Suwałki Iwona Ruszewska
Następny krok po Socatots- Brazilian Soccer School...

Reklama

REKLAMA
Czy Twoim zdaniem w Suwałkach jest potrzebne nowe centrum handlowe?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: