suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wiadomości
Tomasz Organek odwiedził III LO
Tomasz Organek odwiedził III LOCzuję się tu jak u siebie - powiedział Organek podczas dzisiejszego spotkania z uczniami III Liceum Ogólnokształcącego. To właśnie tę suwalską szkołę przed laty ukończył popularny artysta. Podczas wizyty wspominał licealne lata. Dziś wieczorem zagra z kolei w SOKu. zobacz zdjęcia »

Tomasz Organek przyjechał do swojej byłej szkoły na zaproszenie dyrektor Alicji Węsierskiej-Kwiecień. Nie ukrywał radości z tego spotkania. - Szkoła jest miejscem, które kształtuje człowieka, a ja bardzo dobrze wspominam swoją szkołę - mówił. - Cieszę się, że miałem tak fajnych wychowawców, wspaniałych nauczycieli. Widzę, że wielu z nich jeszcze pracuje - dodał.

Podczas rozmowy z uczniami wspominał swoje licealne lata, a także praktyki nauczycielskie, jakie odbywał właśnie w III LO. Organek spotkał się także ze swoimi nauczycielami. Opowiadał, że ma też kontakt z kilkoma osobami z klasy. - Muszę wam powiedzieć, że przyjaźnie i koleżeństwo, które się zawiązało w średniej szkole, jest silniejsze niż wszystkie znajomości, które zawarłem później - opowiadał.

Co ciekawe, Tomasz Organek przez 2 lata sam był nauczycielem. Uczył języka angielskiego, Widownię, jaką tworzyli uczniowie szybko jednak zastąpił tą koncertową. - Myślę, że byłem dobrym nauczycielem, ale lepiej czuję się na scenie. Chciałem skupić się na tworzeniu. I zmieniłem tę małą sceną pod tablicą na dużą scenę - powiedział. Mimo wszystko zachęcał uczniów do nauki języków obcych. - Namawiam was bardzo gorąco, aby uczyć się angielskiego i wszelkich innych języków. One otwierają nam świat - podkreślił.

Dziś wieczorem artysta wystąpi w Suwalskim Ośrodku Kultury. Organek nie ukrywa, że ten koncert jest dla niego wyjątkowy. - To jest pierwszy raz, kiedy mogę zagrać w swoich Suwałkach. To jest dla mnie bardzo ważna chwila i ciesze się, że w końcu nastąpiła - mówił.Dodaj komentarz »

Ostatnio dodane komentarze
- koncert
to wstyd, że dopiero teraz miasto zaprosiło organka!!! mam nadzieje, że to nie pierwszy i ostatni zarazem koncert
autor:~qqła
- organek
to najlepszy przykład na to, że cierpliwość i praca popłacają. Jeszcze kilka lat temu znany był pewnie tylko w bardzo zawężonym gronie....
autor:~ia

wszystkie komentarze »


IBN poprawiony
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 29.09.2017
Zakład Szklarski "Kamena"
Terraria

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: