suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Zainwestuj, a Twoją firmę w Internecie odnajdą bez problemu
Zainwestuj, a Twoją firmę w Internecie odnajdą bez problemuJak wykazują badania, aż 97% konsumentów wyszukuje informacji na temat lokalnych firm w Internecie. Jednak posiadanie własnej strony www to tylko połowa sukcesu, trzeba zadbać aby klienci do niej trafili. Pomoże wam w tym Suwalski Serwis Gospodarczy. Dzięki wpisowi do katalogu www.firmy.suwalki.info można od razu znaleźć się na pierwszych pozycjach w google.

Każdy właściciel firmy wie jak trudno w dzisiejszych czasach dotrzeć do klienta. Najlepiej robić to posługując się wykorzystywanymi przez konsumentów technikami. Jak podaje wyszukiwarka Google, aż 97% z nich poszukuje informacji na temat lokalnych przedsiębiorstw w Internecie. Jednak nie wystarczy istnieć gdzieś w globalnej chmurze, trzeba zadbać, by to właśnie do naszej, a nie do innej firma trafił klient w pierwszej kolejności.

Przy wyszukiwaniu większości lokalnych haseł biznesowych na pierwszych pozycjach wyników w wyszukiwarce google pojawia się największy lokalny katalog firm www.firmy.suwalki.info, w którym swoje oferty ma już ponad 2 tysiące podmiotów gospodarczych prowadzących działalność na terenie Suwałk i okolic. Nie ważne czy szukamy haseł „usługi budowlane Suwałki”, „pożyczki Suwałki”, „transport Suwałki”, czy „warsztaty samochodowe Suwałki” na pierwszych pozycjach pojawia się suwalski katalog www.firmy.suwalki.info.

Aby skutecznie dotrzeć do potencjalnego klienta, wystarczy dodać wpis rozszerzony do katalogu. Dzięki takiej usłudze, nasz wpis jest nie tylko wyświetlany na początku listy firm danej branży w katalogu, ale może również pełnić rolę naszej własnej strony internetowej. Każdy, kto zdecyduje się na taką właśnie opcję może zamieścić pełny opis firmy, jej ofertę a do tego fotogalerię. Ważne jest, że właściciel takiego wpisu ma też możliwość samodzielnej modyfikacji treści w dowolnym momencie.

Portal suwalki.info, który codziennie przegląda w poszukiwaniu informacji.ok. 10 tysięcy mieszkańców Suwałk i okolic, przygotował wyjątkową promocję - do końca sierpnia wpis rozszerzony można założyć i opublikować już za 99 zł za cały rok. Wystarczy wysłać maila o treści "tak" na [email protected] lub zadzwonić na numer 885 212 212.Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 20.08.2016
MIESZKANIA W CENTRUM
3 pokojowe przy ul. 1 Maja

Reklama

REKLAMA
Czy popierasz budowę nowego kościoła w Suwałkach?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: