suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Darmowa pomoc adwokacka
Darmowa pomoc adwokackaW sobotę, 4 czerwca, przypada Dzień Bezpłatnych Porad Adwokackich. Adwokaci w całej Polsce będą udzielać darmowych porad prawnych. Skorzystać z nich będzie można także w Suwałkach.

Przedsięwzięcie kierowane jest przede wszystkim do osób, których sytuacja materialna lub życiowa nie pozwala na skorzystanie z pomocy prawnika na zwykłych zasadach.

Do akcji włączają się również kancelarie z Suwałk. Udział w przedsięwzięciu zadeklarował Władysław Harkiewicz z kancelarii adwokackiej przy ul. Kościuszki 66. Porad będą udzielać także adwokaci z kancelarii przy Sejneńskiej 51: Wiesław Kamiński, Anna Szleszyńska, Jerzy Szleszyński, Małgorzata Strucińska i Anna Walulik-Paluch. Porady będą udzielane w godz. 9-15.

Osoby, które zdecydują się w sobotę skorzystać z pomocy prawnej, powinne zabrać ze sobą dokumentację dotyczącą sprawy (np. umowy, akty notarialne, pisma z urzędów). Pozwoli to adwokatom lepiej zapoznać się z problemem.

Akcja ma również służyć upowszechnianiu świadomości społecznej o tzw. prawie ubogich (do adwokata z urzędu), czyli uprawnieniu wszystkich obywateli do korzystania ze zwolnienia z opłat sądowych czy z bezpłatnego pełnomocnika w sądzie, opłacanego przez Skarb Państwa.


Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 03.06.2011
CAM-TECH - MONTAŻ KAMER I ALARMÓW

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


Turystykaogłoszenia - suwałki | mieszkania w Morizon.pl | olimpijskie ogrody | opieka niemcy | nieruchomości suwałki | najtańsze karty kredytowe

Copyright © 2004. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: redakcja@suwalki.info, marketing@suwalki.info
projekt i wykonanie: