suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Wiadomości
Darmowa pomoc adwokacka
Darmowa pomoc adwokackaW sobotę, 4 czerwca, przypada Dzień Bezpłatnych Porad Adwokackich. Adwokaci w całej Polsce będą udzielać darmowych porad prawnych. Skorzystać z nich będzie można także w Suwałkach.

Przedsięwzięcie kierowane jest przede wszystkim do osób, których sytuacja materialna lub życiowa nie pozwala na skorzystanie z pomocy prawnika na zwykłych zasadach.

Do akcji włączają się również kancelarie z Suwałk. Udział w przedsięwzięciu zadeklarował Władysław Harkiewicz z kancelarii adwokackiej przy ul. Kościuszki 66. Porad będą udzielać także adwokaci z kancelarii przy Sejneńskiej 51: Wiesław Kamiński, Anna Szleszyńska, Jerzy Szleszyński, Małgorzata Strucińska i Anna Walulik-Paluch. Porady będą udzielane w godz. 9-15.

Osoby, które zdecydują się w sobotę skorzystać z pomocy prawnej, powinne zabrać ze sobą dokumentację dotyczącą sprawy (np. umowy, akty notarialne, pisma z urzędów). Pozwoli to adwokatom lepiej zapoznać się z problemem.

Akcja ma również służyć upowszechnianiu świadomości społecznej o tzw. prawie ubogich (do adwokata z urzędu), czyli uprawnieniu wszystkich obywateli do korzystania ze zwolnienia z opłat sądowych czy z bezpłatnego pełnomocnika w sądzie, opłacanego przez Skarb Państwa.


Dodaj komentarz »dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 03.06.2011
PRZEDS. TURYSTYCZNE
WIGRY
BEZWIZOWE WYJAZDY DO GRODNA

Reklama

REKLAMA
Czy uważasz, że wprowadzenie zakazu sprzedaży alkoholu od godz. 21.00 do 6.00 to dobry pomysł?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: