suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Foto / Wideo
Suwałki w świątecznej oprawie

W tym roku miasto nie zakupiło nowych ozdób świątecznych, a skorzystało z tych już posiadanych. Mimo to na placu Marii Konopnickiej pojawiła się zupełnie nowa, dziewięciometrowa, sztuczna choinka. Wszystko to za sprawa ośmiu suwalskich firm, które odpowiedziały pozytywnie na propozycję prezydenta Suwałk o sfinansowanie olbrzymiej konstrukcji. Podczas oficjalnego rozświetlenia choinki, włodarz wręczył zaangażowanym przedsiębiorcom symboliczne podziękowania.

- Dziękuję Państwu za pozytywną odpowiedź na moją prośbę o sfinansowanie zakupu miejskiej choinki. Cieszę się bardzo z tego, że w naszym mieście są przedsiębiorcy, którym na sercu leży piękno i estetyka Suwałk. Widzicie tu Państwo wspaniałych ludzi, serdeczne słowa podziękowania i uznania. Natomiast wszystkim Państwu tu zgromadzonym życzę wspaniałej zabawy dziś i wiele dobrego na nadchodzące święta – mówił Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk.

Rozświetlenia choinki, przy aplauzie licznie zgromadzonych suwalczan, dokonał Prezydent Suwałk wspólnie ze Zdzisławem Przełomcem, Przewodniczącym Rady Miejskiej i przedstawicielami wszystkich firm - sponsorów. Wraz z choinką włączone zostały pozostałe ozdoby rozsiane po całym placu oraz ozdoby zawieszone na ulicach i budynkach. W części artystycznej, przygotowanej przez Suwalski Ośrodek Kultury, suwalczanie mogli zobaczyć taneczne popisy bałwanków oraz Mikołajów ze Studia RADOŚĆ oraz posłuchać świątecznych piosenek i kolęd w wykonaniu Studia Piosenki Świetlik.


Ostatnio dodane komentarze
- gdzie
gdzie łańcuch?! miał być! u obu!
autor:~kako
- Popisy bałwanków
Popisy bałwanków można śledzić w Suwałkach przez cały rok, nie tylko od święta! A nowego herbu miasta nie lansowano? Pies liżący laskę ...
autor:~abcd

wszystkie komentarze »


IBN poprawiony
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 07.12.2019
UNIWERSUS
SZKOŁY DLA DOROSŁYCH

Cinema Lumiere


Reklama

Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Kursy walut

Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 23-01-20

1 USD: 3,83081 EUR: 4,2463
1 CHF: 3,95351 GBP: 5,0312
1 RUB: 0,0619 

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: