suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Foto / Wideo
Nowy trener już w Suwałkach [wideo]

47-letni Paweł Cretti od 2008 roku związany był z Pogonią Szczecin. Dwukrotnie w sezonach 2015/16 i 2016/17 zdobywał wicemistrzostwo Polski z zespołem juniorów starszych. Od stycznia 2019 pracował jako pierwszy trener zespołu rezerw Pogoni Szczecin, a od wczoraj przejął drużynę Wigier i ma za sobą już pierwszy trening. Dziś spotkał się z mediami i mówił o swoim podejściu do pracy trenera. Jak przyznał, ma duże doświadczenie w pracy z młodzieżą i chce to przełożyć na suwalski klub.

– Drużyna jest perspektywiczna i myślę że współpraca będzie owocna zarówno z młodszymi jak i tymi starszymi zawodnikami. Nie przywiozłem ze sobą czarodziejskiej różdżki do rozwiązania problemów, nastawiam się na proces. Nie chodzi jedynie o osiąganie wyników – wynik to skutek uboczny dobrej, odważnej gry. Już dziś na treningu widziałem, że ci chłopcy mają w sobie bardzo duży potencjał. Powiedziałem im dziś, że na boisku możesz być sługą, albo panem. Jeżeli stawiasz się w roli sługi, to decydujesz się na to, co narzuca Ci przeciwnik. Jeżeli masz plan, chcesz decydować i być aktywny to pójdzie za tym wynik. Myślenie na TAK, odwaga i współpraca to z jednej strony slogany, ale to też moja filozofia z której wyrosłem. Według mnie w piłkę nożną gra się głową i sercem. Trzeba mieć umiejętności techniczne, ale jeśli brakuje podejmowania dobrych decyzji, odwagi i serca włożonego w grę, to same umiejętności nic nie dadzą. Na koniec to państwo ocenią moją prace, ale wierzę, że z tą grupą naprawdę można dużo zrobić.

Trener dodał również, że zamierza zmienić system gry zespołu rezygnując z trójki środkowych obrońców i wrócić do klasycznego ustawienia z czterema defensorami.dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 08.10.2019Wywiady

PPUH LUDWIK
Studio Kuchni

Cinema Lumiere


Reklama

Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Kursy walut

Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 6-12-19

1 USD: 3,85001 EUR: 4,2721
1 CHF: 3,89631 GBP: 5,0527
1 RUB: 0,0604 

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: