suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Foto / Wideo
Piłkarze otrzymali stypendia

W myśl przyjętej przez Radę Miasta Suwałki uchwały o przyznawaniu nagród i stypendiów sportowych dziś 25 specjalnych stypendiów przyznanych na okres dwunastu miesięcy trafiło do zawodników, trenerów i kadry szkoleniowej suwalskich Wigier. Łączna kwota miesięczna przeznaczona na stypendia wyniosła 120 tysięcy złotych. Włodarz podczas spotkania chwalił udany początek sezonu w wykonaniu Biało-Niebieskich i mówił o prowadzonych działaniach.

- Zmodernizowaliśmy oświetleniu płyty głównej boiska, a teraz mimo pewnych problemów chcemy w ramach projektu z Budżetu Obywatelskiego zmodernizować boczne boiska Stadionu Miejskiego - mówił prezydent. Mowa tu o budowie i dostosowaniu oświetlenia do standardów umożliwiających trenowanie w godzinach popołudniowych oraz wieczornych, montażu ogrodzenia oraz wybudowaniu trybun dla kibiców gospodarzy i gości.

Po otrzymaniu stypendiów piłkarze wręczyli prezydentowi specjalną koszulkę Wigier z numerem 9 i nazwiskiem włodarza. Oprócz tego Czesław Renkiewicz otrzymał okolicznościową koszulkę z okazji 100. rocznicy wyzwolenia miasta, na której podpisy złożyli piłkarze i trenerzy klubu. Na koniec odbyła się konferencja prasowa dla mediów z udziałem Czesława Renkiewicza, prezydenta Suwałk i Kamila Makarewicza, wiceprezesa SKS Wigry Suwałki.

- Wspieranie działalności sportowej jest jednym z zadań samorządu. Piłka nożna w Suwałkach była, jest i będzie. W ostatnich latach Wigry odnoszą sukcesy,a początek tego sezonu również daje powody do zadowolenia. Jesteśmy obecnie na trzecim miejscu. Praca i włożony w ten wynik wysiłek całego środowiska piłkarskiego bardzo cieszy i przynosi efekty - mówił Czesław Renkiewicz..

- Ze strony klubu chciałbym serdecznie podziękować za wsparcie, które otrzymujemy od samorządu. Nasza współpraca układa się bardzo dobrze. Wigry to Suwałki - gramy dla naszego miasta, dla jego mieszkańców. Ostatnie wyniki dają satysfakcję kibicom, Pan Prezydent również nie krył zadowolenia, dlatego jeszcze raz dziękujemy - mówił Kamil Makarewicz.


Ostatnio dodane komentarze
- LUDZIE DRODZY
Jak to się dzieje , że wyników nie ma a ci INWALIDZI w koszulkach Wigier już dostają kasę....ziemniaki powinni kopać na polu , a nie ...
autor:~max
- Niech dzielą wpływy z biletów na 25-ciu
No i oczywiście muszą zapłacić za wynajęcie stadionu.
autor:~asdasd
- Profesjonalny sport to zawodostwo
Zawodostwo polega na zarabianiu w swoim zawodzie. Jeśli ktoś nie potrafi zarobić, to niech zmieni zawód. Czy oni są jacyś niepełnospra...
autor:~Zenek

wszystkie komentarze »


ibn news1
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 29.08.2019Wywiady

ZAKŁAD STOLARSKI
ZAKŁAD STOLARSKI

Cinema Lumiere


Reklama

Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Kursy walut

Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 19-11-19

1 USD: 3,87861 EUR: 4,2928
1 CHF: 3,91131 GBP: 5,0238
1 RUB: 0,0609 

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: