suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Foto / Wideo
Wielkie otwarcie Movement Arena [wideo]

Niespełna rok minął odkąd usłyszeliśmy o prowadzonej w Suwałkach inwestycji przy ulicy Szkolnej 4. Movement Arena, bo o niej mowa, to obiekt multisportowy, który zajmuje się promowaniem takich dyscyplin jak: parkour, kalistenika czy fitness. Na tym jednak nie koniec, gdyż znajdziemy tu również trampoliny, squash’a i strefę dziecięcą, co sprawia, że suwalska Arena jest doskonałym miejscem do odwiedzania przez całe rodziny.

Cały obiekt został przemyślany, a każdy szczegół dopracowywany tak, aby stymulować i rozwijać przychodzące tu osoby. Hala podzielona została na kilka stref. Pierwsza z nich to 24 trampoliny na których można skakać, uczyć się akrobacji. Znajdziemy tu również dwie długie ścieżki trampolinowe, basen z gąbkami oraz matę sprężynującą "Airtrack" ze znajdującą się tuż za nią poduszką powietrzna, dzięki czemu miłośnicy wszelkich akrobacji będą mieli miejsce do realizacji swych pomysłów.

Zwolennicy biegania i pokonywania przeszkód stojących na ich drodze w ten mniej oczywisty sposób, odnajdą się w strefie parkour, gdzie czekać będą drewniane murki, gumowe walce czy rurki. Trenerzy zamierzają również obalić mit, jakoby parkour był niebezpieczną zabawą, a nie sportem.

Pod okiem instruktorów ćwiczyć można będzie w strefie squash’a na pełnowymiarowym obiekcie. Pomysłodawcy przewidzieli w tym miejscu organizację turniejów oraz prowadzenie szkółki dla dzieci. To zresztą nie jedyne miejsce areny, w której odnajdą się najmłodsi. Specjalnie dla nich przygotowano strefę malucha w której znajdzie się między innymi basen z kulkami, ścianka wspinaczkowa w postaci drzewa czy labirynt z przeszkodami. Będzie tu można również skorzystać z sal urodzinowych i animatorów, którzy przygotują dzieciom masę zabaw i atrakcji.

Bardzo interesująca zapowiada się również strefa kalisteniki i fitness, gdzie będzie mogli popracować na własnym ciałem wykonując brzuszki, mostki i pompki, ale też wyciskając ciężary. Odnajdują się tu też miłośnicy crossfitu, fitnessu czy zumby. Połączenie jogi z pilatesem czy tańcem? Możliwości jest naprawdę wiele.

Dziś (08.08) obiekt zwiedzali dziennikarze, władze miasta oraz przyjaciele i rodziny pomysłodawców. Od piątku obiekt dostępny będzie dla każdego. Szczegółowe informacje dotyczące trzydniowego otwarcia można znaleźć na Facebooku Movement Arena. Odwiedzający mogą w tych dniach liczyć na atrakcyjne ceny i wiele dodatkowych atrakcji, jak na przykład konkurs na zdjęcie z trenerem czy loteria z nagrodami niespodziankami.


MOVEMENT ARENA SUWAŁKI
ul. Szkolna 4

Otwarte codziennie
Pn - pt -> 12:00 - 21:00
Sb - nd -> 10:00 - 21:00
Ostatnio dodane komentarze
- Ja panią Sidorek,
nauczycielkę języka polskiego, chwilowo wiceprezydent, zapytuję, jak się nazwa tej nowej chluby ratusza, zwanej po śfiatovemu "muwment ...
autor:~juzek

wszystkie komentarze »


ibn news1
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


DZ | 08.08.2019Wywiady

Mecenat - Agencja ubezpieczeniowa
Mecenat - Agencja ubezpieczeniowa

Cinema Lumiere


Reklama

Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Kursy walut

Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 18-10-19

1 USD: 3,85031 EUR: 4,2844
1 CHF: 3,89691 GBP: 4,9671
1 RUB: 0,0602 Ogłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
Projekt i wykonanie: