suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Foto / Wideo
Świętowali policjanci

Uroczystości rozpoczęła Msza Święta w Konkatedrze pw. Św. Aleksandra. Następnie zebrani przeszli na Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, gdzie nastąpiło uroczyste wręczenie odznaczeń państwowych, resortowych oraz nominacji na wyższe stopnie policyjne funkcjonariuszom z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach, Komendy Powiatowej Policji w Augustowie oraz Komendy Powiatowej Policji w Sejnach.

Obchody odbyły się pod honorowym patronatem Wiceministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosława Zielińskiego, który dziękował funkcjonariuszom za profesjonalną służbę na rzecz bezpieczeństwa obywateli.

- Z najnowszych badań wynika że 89% naszego społeczeństwa uważa, że Polska jest bezpieczna i bezpiecznie się w naszym kraju żyje. 98% respondentów odpowiedziało, że czuje się bezpiecznie w najbliższym otoczeniu – w miejscu swojego zamieszkania. To wyjątkowo wysoki wskaźnik, gdyż większość z nas znaczną część swojego życia spędza tam gdzie mieszka i gdzie pracuje. 75% obywateli ocenia dobrze policję i ma do niej zaufanie. To najwyższy wskaźnik od 29 lat, czyli od czasu, kiedy powstała w 1990 roku współczesna polska policja. Gratuluję wam tych osiągnięć, bo nie jest łatwo zapracować na tak wysokie wyniki– mówił Zieliński.


DZ | 14.07.2019
PPUH LUDWIK
Nowoczesne meble skórzane

Cinema Lumiere


Reklama

Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Kursy walut

Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 23-01-20

1 USD: 3,83081 EUR: 4,2463
1 CHF: 3,95351 GBP: 5,0312
1 RUB: 0,0619 

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: