suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Foto / Wideo
Moc atrakcji w firmie Majster

Firma już po raz kolejny w ramach dni otwartych zorganizowała Piknikowe Pokazy w firmie Majster, czyli wydarzenie skierowane do całych rodzin. Dla majsterkowiczów, hobbystów i profesjonalistów przygotowane zostały spotkania z doradcami technicznymi marek partnerskich, najmłodsi otrzymali niespodziankę, a wszyscy chętni mogli spróbować dań z grilla serwowanych przez wybitnego suwalskiego kucharza, Karola Gudajtysa wraz ze swoją ekipą.

- Gościmy dziś firmy, których produkty są dostępne w sprzedaży w naszym sklepie: Wagner-Titan, Dedra, Beko, Best Tools, Chicago Pneumatic, Rawlplug, Bosch, Makita. To doskonała okazja, by pokazać naszym stałym i nowym klientom nowości, które pojawiają się na rynku. Branża budowlana i rynek związany z narzędziami bardzo dynamicznie rozwijają się, a nasz piknik to doskonała okazja by przyjrzeć się całemu asortymentowi z bliska, dotknąć i samodzielnie wypróbować. Pokazujemy jak poprawnie i wydajnie używać poszczególnych narzędzi - mówiła Kinga Pietrzak specjalista ds. marketingu.

Stoiska wszystkich marek cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony zwiedzających. Firma Beko, czyli niemiecki producent chemii technicznej prezentowała między innymi kleje, uszczelniacze i sylikony do szeroko pojętego przemysłu: budowlanego, motoryzacyjnego czy stolarstwa. Agregaty malarskie, szpachlarskie i tynkarskie można było wypróbować na stoisku firmy Wagner Polska. Przedłużacze, agregaty, odkurzacze, drabiny i urządzenia spawalnicze to domena marki Best Tools. Oferta Chicago Pneumatic to maszyny budowlane, głównie związane z techniką wyburzeniową, pneumatyczną i hydrauliczną, a także agregaty prądotwórcze. Firma Dedra zajmuje się sprzedażą narzędzi ręcznych i akumulatorowych, a na pikniku pokazała nowy system narzędzi działających na jednym akumulatorze: wkrętarkę, wyrzynarkę, gwoździarkę, zakrętarkę udarową oraz wiertarko-wkrętarkę. Bosch zaprezentował bogatą gamę elektronarzędzi i akcesoriów, w głównej mierze skupiając się na narzędziach akumulatorowych, aby urządzenia mogły pracować jak najdłużej. Elektronarzędzia zaprezentowała również firma Makita, choć w tym wypadku chodzi przede wszystkim akumulatorowe narzędzia ogrodowe.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się marka Rawlplug, która podczas pikniku świętowała jubileusz 100-lecia marki. RawlTruck to mobilne centrum edukacyjno-treningowe. Pojazd – ciężarówka, został zaadaptowany do potrzeb biznesowych tak, aby umożliwiał teoretyczną i praktyczną prezentację 3 filarów oferty Rawlplug: produktów, usług i szkoleń. - Dziś można zobaczyć 11 kategorii produktowych: zamocowania lekkie, kotwy chemiczne, kotwy mechaniczne, zamocowania termoizolacji fasadowych, zamocowania dachów płaskich, piany i uszczelniacze, akcesoria do elektronarzędzi oraz technikę montażu bezpośredniego - mówił Piotr Andrzejczyk, menedżer ds. rozwoju produktów i szkoleń.

Kolejne Piknikowe Pokazy w firmie Majster odbędą się 12 września 2019 r.DZ | 08.06.2019
F.H.U. "HYDRAULIK"
Usługi hydrauliczne

Cinema Lumiere

Dzisiaj: (21.09.2016)

Reklama

Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Kursy walut

Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 20-09-19

1 USD: 3,93191 EUR: 4,3438
1 CHF: 3,96681 GBP: 4,9277
1 RUB: 0,0616 Ogłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
Projekt i wykonanie: