suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Foto / Wideo
Podniebne podróże, czyli zdjęcia z lotu ptaka

Obecnie drony wykorzystuje się w wielu dziedzinach. Najbardziej popularne z nich to sesje ślubne, produkcje telewizyjne czy teledyski. Tego typu urządzenia wykorzystuje się również do prezentacji hoteli, restauracji, ośrodków wczasowych i pensjonatów, galerii handlowych oraz wielu innych.

Co ważne, profesjonalnych dronów nie może używać każdy. Zasady obsługi tego sprzętu ściśle regulują przepisy. Jedną z tego typu firm na lokalnym rynku jest działający od 2017 roku DroneUp - Łukasza Tyczkowskiego. W swojej ofercie posiada zdjęcia z lotu ptaka na niemalże każdą okazję. Coś dla siebie znajdą tu firmy, instytucje, a także osoby prywatne. Swoim klientom oferuje również zakup gotowych już zdjęć znajdujących się w portfolio », a także możliwość wydruku zdjęć na płótnie i papierze.

DroneUp tworzy również profesjonalną dokumentację budowlaną, a zrobione zdjęcia mogą posłużyć do prezentacji poszczególnych etapów budowy. W późniejszym okresie tego typu wizualizacje mogą służyć do zaprezentowania nieruchomości potencjalnym nabywcom.

Fotografowie, którzy szukają urozmaicenia swojej oferty i chcą zaproponować swoim klientom coś więcej, niż dotychczas mogą zgłaszać się do współpracy, która z pewnością okaże się owocna.

DroneUp ma na swoim koncie realizację licznych zleceń dla osób i firm z całego województwa, filmowanie ważnych wydarzeń miejskich między innymi: obchodów święta Konstytucji 3 Maja, a także realizację nagrań do filmu „Nędzarz i Madame".

Szczegółowe informacje o firmie znajdują się na DroneUp - filmowanie dronem ».red | 02.04.2019
INDECO - Szafy z Drzwiami Suwanymi, Zabudowy Wnęk
ZASTOSOWANIE SYSTEMÓW INDECO

Cinema Lumiere

Dzisiaj: (21.08.2016)

Reklama

Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Kursy walut

Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 21-08-19

1 USD: 3,92101 EUR: 4,3513
1 CHF: 4,00141 GBP: 4,7623
1 RUB: 0,0592 Ogłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: