suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Foto / Wideo
Roz¶wietlone domy suwalczan

Kolorowe lampki, zwisaj±ce łańcuchy, wspinaj±ce się po dachu mikołaje czy roz¶wietlone lampiony - suwalczanom nie brakowało inwencji twórczej podczas ¶wi±tecznego ozdabiania swoich domów. Ł±cznie do konkursu ,,Jest taki ¶wi±teczny czas…” wpłynęły 24 zgłoszenia. ¦wi±teczne dekoracje na pocz±tku nowego roku oceniła specjalna komisja. Jej członkowie brali pod uwagę wpływ kompozycji na dekorację i estetykę miasta, oryginalno¶ć dekoracji i wykorzystanie barw oraz logo ,,Pogodne Suwałki”.

- Dekoracje naszych mieszkańców s± przemy¶lane, co sprawia, że wpływaj± one na estetykę całego miasta w tym szczególnym, ¶wi±tecznym czasie. Wszystkim Państwu serdecznie gratuluję pomysłów i dziękuję za zaangażowanie – mówił podczas rozdania nagród Czesław Renkiewicz. - Chcę też powiedzieć, że Państwa starania bardzo nas motywuj±. Deklaruję, że w tym roku miasto na ¦więta Bożego Narodzenia będzie jeszcze piękniejsze. Planujemy bowiem zakup nowych ozdób - dodał prezydent.

W kategorii dom jednorodzinny pierwsz± nagrodę i 1000 zł komisja przyznała Pani Iwonie Dudzie, drugie miejsce i po 800 zł przypadło ex aequo Pani Krystynie Kardel i Panu Krzysztofowi Go¶cińskiemu, natomiast trzecie miejsce i 600 zł Pani Ewie Korneluk. Pozostałe miejsca w tej kategorii zdobyli: Renata Omiljanowicz ( IV miejsce), Jan Niewulis (IV miejsce), Renata i Bogdan Zielepuza (V miejsce), Dorota Szturgulewska (VI miejsce).

W kategorii wystrój ¶wi±teczny balkonu obiektu mieszkaniowego w budynku wielorodzinnym pierwsze miejsce i 800 zł trafiło do Pani Stanisławy Tymeckiej, drug± nagrodę ex aequo i po 600 zł otrzymali Państwo Gabriela i Marek Życzkowscy oraz Pani Barbara Łukaszewicz. Trzecie miejsce i 400 zł to nagroda Pani Moniki Meyer.

Fot. UM w Suwałkach
Ostatnio dodane komentarze
- nie dekoruj±
bo to po pierwsze dużo pr±du zżera, po drugi drogie te ozdóbki. Jak dla mnie to w mieszkaniu przystrojona choinka w zupełno¶ci wystarcz...
autor:~libra
- ozdoby
bardzo ładnie przystrojone. Szkoda tylko, że tak niewielu mieszkańcom się chce dekorowac balkony czy ogrody.
autor:~Emka

wszystkie komentarze »


ibn news1
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
tre¶ć
Wpisz kod z obrazka:
 


red | 26.01.2018
UNIWERSUS
KURS OPERATORA SUWNIC

Cinema Lumiere

Dzisiaj: (20.09.2016)

Reklama

Z jakim problemem spotkałe¶/spotkała¶ się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak ¶wiadczeń dodatkowych
inne

Kursy walut

Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 20-09-19

1 USD: 3,93191 EUR: 4,3438
1 CHF: 3,96681 GBP: 4,9277
1 RUB: 0,0616 Ogłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomo¶ci | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ci dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
Projekt i wykonanie: