suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Foto / Wideo
Gaudeamus rozbrzmiało po raz trzynasty

- Dziś uroczyście rozpoczynamy trzynasty, wierzę, że bardzo szczęśliwy, rok akademicki w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowe w Suwałkach. Dla mnie osobiście jest to dzień wyjątkowy. Po roku pełnienia funkcji rektora, mogę ponownie stanąć przed tak wieloma znamienitymi gośćmi - mówiła podczas rozpoczęcia roku akademickiego rektor uczelni - dr Marta Wiszniewska. Jak jednak dodała, w centrum jej zainteresowania są przede wszystkim studenci.

A tych w PWSZ w Suwałkach uczy się łącznie 1600. Studia na pierwszym roku rozpoczęło z kolei prawie 600 osób. - Zakończona rekrutacja była jedną z lepszych w historii uczelni. Na dwunastu kierunkach zostały przekroczone limity przyjęć - powiedziała rektor. Jak dodała, największym zainteresowanie, cieszyły się takie kierunki jak pielęgniarstwo, bezpieczeństwo wewnętrzne, finanse i rachunkowość czy zarządzanie i inżynieria produkcji.

Nowy rok akademicki wiąże się dla studentów z wieloma unowocześnieniami. - Od tego roku studenci będą już korzystać z indeksów elektronicznych. To powiew nowoczesności, na który wszyscy czekali - podkreśliła Wiszniewska. Co więcej, do dyspozycji żaków będą też wyremontowane sale. W tym roku ma się także rozpocząć realizacja jednej z największych inwestycji - Centrum Symulacji Medycznej.
Ostatnio dodane komentarze
- Super
Fantastycznie, że mamy sensowne studia na miejscu, Wspaniale ! jednak, jak zazwyczaj na za****iach, wygląda na to, że nie jakość wykład...
autor:~Suwal

wszystkie komentarze »


nieruchomosci_wrzesien2018
dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 03.10.2017
Bajkowo
Usługi Rekreacyjne
Gawrych Ruda II - program na bajkowe wakacje 2018

Cinema Lumiere

Dzisiaj: (15.11.2016)

Reklama

Czy Twoim zdaniem w Suwałkach jest potrzebne nowe centrum handlowe?
Tak
Nie

Kursy walut

Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 15-11-18

1 USD: 3,80741 EUR: 4,2970
1 CHF: 3,78141 GBP: 4,8686
1 RUB: 0,0571 

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: