suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Foto / Wideo
Strażacy świętują swój dzień

Każdego dnia z wielką odwagą i poświęceniem ratują ludzkie życie. Nie zważają na niebezpieczeństwo, jakie niemal codziennie towarzyszy ich misji. Dzisiaj suwalscy strażacy, bo o nich mowa, obchodzili swoje święto. Wielu dostało medale i wyróżnienia.

Podczas uroczystości w Parku Konstytucji 3 Maja pojawili się strażacy zawodowi oraz druhowie z OSP. Dzisiejsze święto było okazją do podziękowania tym, którzy na co dzień pomagają innym. A na brak zajęcia suwalscy strażacy nie mogą narzekać. Jak poinformował Dariusz Siwicki, komendant PSP w Suwałkach, w 2014 roku strażacy interweniowali aż 1218 razy. Wyjeżdżali między innymi do pożarów czy wypadków drogowych. Ich pomoc była także nieoceniona podczas zdarzeń spowodowanych działaniem sił natury, nietypowym zachowaniem zwierząt oraz zagrożeń ekologiczno-chemicznych. Zawsze z największym oddaniem ratowali ludzkie życie.

Dariusz Siwicki nie kryje dumy ze swojej załogi. Jak zawsze podkreśla jednak, że sprawne i skuteczne akcje są także zasługą Ochotniczych Straży Pożarnych. Często to właśnie one dojeżdżają do zdarzenia jako pierwsze. Dzisiejsza uroczystość była także doskonałą sposobnością do wyróżnienia strażaków. Wielu z nich zostało odznaczonych medalami i odznakami.

Aby móc skutecznie nieść pomoc, strażacy muszą dysponować nie tylko odwagą, ale także sprawnym i nowoczesnym sprzętem. Tego w suwalskiej jednostce jednak nie brakuje. Ustawione za muszlą koncertową wozy strażackie cieszyły się zainteresowaniem wielu mieszkańców.


dodaj komentarz:
podaj: imię
e-mail
temat
treść
Wpisz kod z obrazka:
 


kama | 09.05.2015
Mecenat - Agencja ubezpieczeniowa
Mecenat - Agencja ubezpieczeniowa

Cinema Lumiere

Dzisiaj: (20.09.2016)

Reklama

Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Kursy walut

Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 19-09-19

1 USD: 3,92671 EUR: 4,3425
1 CHF: 3,96121 GBP: 4,9062
1 RUB: 0,0612 Ogłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
Projekt i wykonanie: